İş fikirleri

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
cacalapanel
Acemi Üye
Acemi Üye

İş fikirleri

Mesaj gönderen cacalapanel »

Pek çok forum var iş ile ilgili yayın yapan ticaret konusunda bulunan.Ancak son zamanlar da dikkat ettiğim googlede ilk sayfada çıkan site ne yazarsa diğer forumlarında bunları botla otomatik olarak çektiği ve sanki kullanıcılara yeni bir olaymış gibi lanse etmesidir.
Buda hakikaten son zamanlarda moralimi bozmaya başladı.Bununla birlikte bir site açmaya karar verdim ve kendi sitemi LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! olarak açtım.

Bundan sonra devamlı olarak iş hayatımdaki tecrübelerimden ve yeni yüzyılda çıkan yeni LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! den bahsedeceğim sizlere.Sizlerde e-mail ile bana ulaşarak bu konudaki bilgilerinizi bana bildirebileceksiniz.Anlayacağınız bundan sonra yıllarıdr sitelerden sitelere dolaşan iş fikirleri konusundan çok o gün ortaya çıkmış iş fikirlerini bulabilecek o konu hakkında sorularınızı soracak ve fikirlerinizi söyleyebileceksiniz.Büyük bir ticaret adımı olarak görüyorum ben bunu umarım sizlerde beğenirsiniz.Ayrıca en büyük ticaret adamlarından da bahsedeceğiz örneğin LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! gibi değerli iş adamlarını inceleyeceğiz.