İhlas Temizlik Robotu

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
caffeinemre
Aktif Üye
Aktif Üye

İhlas Temizlik Robotu

Mesaj gönderen caffeinemre »

Resim

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Toz torbasız, özel tasarım seperatörü ile % 100 tozu tutan sulu filtrasyon sistemi ile çalışmaktadır. 1000 What gücü ile kesintisiz emiş gücünü ortaya çıkarıyor. 115 What motor gücü ile çalışan, fırçalı merdaneye sahip ve özel derin temizleme aparatına sahiptir.
Güçlü motorun çalışma esnasında çıkardığı sesi hapsederek izole eden özel kısmı, elektronik cihazları ile daha da güçlendirilmiştir
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Astım akciğerlerinizde meydana gelen kronik bir rahatsızlık Astım çok yaygın bir hastalıktır her beş çocuktan ve her on yetişkinden birini etkiler astımı harekete geçiren etkenler arasında nezle ve gribi hava değişikliğini çiçek tozlarını sigara dumanını ilaçları ve gıdaları sayabiliriz. Bunlara alerji uyandıran maddeler (alerjen) denir. Alerji uyandıran maddeler kişileri değişik yönde etkilerler Astım gelişiminde diğer önemli etken ise çevresel faktörlerdir. Evlerinde sigara içilen çocukların idrarında sigara metaboliti olan kotinin düzeyleri anlamlı derecede yüksek bulunmuş ve sigara balkonda bile içilse sigara içilen evlerde çocukların yoğun olarak sigara dumanına maruz kaldıkları gösterilmiştir.
İhlas LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ile daha sağlıklı zeminlere sahip olabilir ve biyolojik ve psikolojik anlamda huzur ortamını yakalayabilirsiniz.