YemekOyunlari.org

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
kahramanhck
Acemi Üye
Acemi Üye
Mesajlar: 3
Kayıt: 29 Ara 2010 [ 22:44 ]

YemekOyunlari.org

Mesaj gönderen kahramanhck »

Site Adı : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Site İçeriği : Çocuklar için Yemek Oyunları
Site Açılış Tarihi : 2006

Site Tanıtmı : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitesi eski ve köklü bir sitedir sitenin açılış tarihini 2005-2006 diye tahmin ediyorum. Sitemizde çok sayıda oyun mevcuttur. 2010 yılında sitemizi komple Güncellenerek yeni tema ve özellikler ekledik.

Bu Özelliklerden bahsedecek olursak üyelik sistemi ile Sevdiğiniz oyunları Favorilerinize ekleyebilme, Oyunlara yorumlar yazabilme, Facebook gibi sitelerde direk oyunu paylaşabilme, diğer oyunculara mesajlaşma, oyunlara puan verme, yeni üyeler ve en iyi oyuncular şeklinde bir çok özellik eklenmiştir.

Sitede Yemek Oyunları Katogorisi ana katogorisidir, buna benzer LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! , Pasta Oyunları, Pizza Oyunları, içecek Oyunları gibi bir çok katogorisi vardır.

Editörlerimiz siteye her gün yeni oyunlar ekleyerek sizlere her gün yeni oyunlar sunmaktadır. Yeni eklenen oyunlar özenle seçilerek sitemizi eklenmektedir.

İyi günler Saygırımla..

Not : site hakkında görüş ve önerilenizi yazabilirsiniz. Yeni fikirlere herzaman dikkat ederiz.

Siteden alıntı resim :

ResimCevapla