Defacto'nun Jean'e Karşı Büyük Zaferi!

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Blacksite34
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Defacto'nun Jean'e Karşı Büyük Zaferi!

Mesaj gönderen Blacksite34 »

Buradan izleyebilirsiniz:

DeFacto, doğaya saygılı ve AB standartlarına uyumlu bir üretim gerçekleştirdiğini belirtiyor. DeFacto, gelişmiş bilgi teknolojileri altyapısı, merchandising ve visual merchandising sistemleri, mağazacılık operasyonu ve yönetim alanlarında deneyimli ekibi ile sahip olduğu modern mağazacılık vizyonunu hayata geçirmekte. Akdenizli yaşam biçimini hazır giyimle buluşturan ve Türkiye”nin adını 5 kıtada duyuran Akdenizli bir giyim markası olma hedefiyle yola çıkan DeFacto bugün Türkiye genelinde 54 DeFacto shop mağazası ve 370 adet seçkin corner bayii; yurtdışında ise, 5 shop mağazası ve 63 corner bayii ile hizmet veriyor.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
Vijadugu
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Defacto'nun Jean'e Karşı Büyük Zaferi!

Mesaj gönderen Vijadugu »

Blacksite34 yazdı: 09 May 2011 [ 19:32 ] Buradan izleyebilirsiniz:

DeFacto, doğaya saygılı ve AB standartlarına uyumlu bir üretim gerçekleştirdiğini belirtiyor. DeFacto, gelişmiş bilgi teknolojileri altyapısı, merchandising ve visual merchandising sistemleri, mağazacılık operasyonu ve yönetim alanlarında deneyimli ekibi ile sahip olduğu modern mağazacılık vizyonunu hayata geçirmekte. Akdenizli yaşam biçimini hazır giyimle buluşturan ve Türkiye”nin adını 5 kıtada duyuran Akdenizli bir giyim markası olma hedefiyle yola çıkan DeFacto bugün Türkiye genelinde 54 DeFacto shop mağazası ve 370 adet seçkin corner bayii; yurtdışında ise, 5 shop mağazası ve 63 corner bayii ile hizmet veriyor.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Bu videodaki diğer içeriklerle ilgili olumlu veya olumsuz bir şey söyleyebilecek bir deneyimim olmadı ama bir Türk firması için merchandising ve bağlantılı pazarlama kanallarında en az yabancı bir firma kadar akıllı ve mantıklı hareket ettiklerini söyleyebilirim. Bizim ajansımızla bir reklam kampanyası için çalışmışlardı ve o zaman önümüze getirdikleri klasörlerden net bir şekilde söyleyebilirim ki adamlar kendi internet sitelerinden belki mağazalarında sattıklarının ancak çeyreğini satıyor ama LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! veya AleRabat gibi yerlere kendi işini o kadar güzel yaptırıyor ki kendi sitesi kadar satışı o şekilde bir nevi arkadaşı üzerinden satıyor. Tek eksikleri bence hala mobil uygulamalarında bir kampanya bildirimi veya uyarısı olmaması.