Etkin Bilgi İleri Seviye Excel ve Proje Yönetimi Eğitimleri

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Etkinbilgi
Acemi Üye
Acemi Üye

Etkin Bilgi İleri Seviye Excel ve Proje Yönetimi Eğitimleri

Mesaj gönderen Etkinbilgi »

Resim

Merhabalar;

Firmamız, çok uzun bir süredir kurumsal ve bireysel olarak hizmetler sunmaktadır. Firmamız, kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, profesyonel program ve proje yönetimi üzerine eğitimler sunarak nitelikli çalışan sayısdını arttırmayı amaçlamıştır.

Kurumsal yapımız, şuanda bu sektörde diplomalı olarak hizmet veren sayılı kuruluşlardan olduğumuzun en büyük kanıtlarından birisidir. Özellikle kurumlar arasını rekabetin son derece artması ile birlikte günümüzde nitelikli proje yöneticileri arayan firmaların sayısı da gitgide artmış bulunmaktadır. Sizlere birçok farklı programı, proje sürecinde en verimli ve sağlıklı şekilde kullanmanız için gerekli tüm eğitimleri veriyoruz.

Resim

Firma olarak eğitim açısından siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve akıcı eğitimi sunuyor, uygulamalı ve görsel eğitimlerimiz ile fark yaratıyoruz. Ne tip eğitimler verdiğimizi aşağıdaki konuda sıralamak istiyoruz;

İleri Düzey Kullanıcı Eğitimleri
- Excel 2007 işle Veri Analizi
- Veri Analizi ve Raporlamada Uzmanlaşma
- Access ile Bilgi Yönetimi
- LOGO Tiger ve Unity Eğitimleri

Proje Yönetim Araçları - MS PROJECT
- MS-PROJECT ile Proje Yönetimi
- MS-PROJECT Server Kurulum ve Uygulama Hizmetleri
- Proje Yöneticileri için MS-PROJECT Server ile Proje Yönetimi

Özel Eğitim ve Çalıştaylar
- Otomotiv Sektöründe Üretim Performansları Analizi ve Raporlaması Çalıştayı
- Excel ile Bütçe Yönetimi Uygulamaları Çalıştayı

Yukarıda sizler için belirtmiş olduğumuz tüm eğitimler, en uygun fiyatlar maksimum verimlilikte geçen eğitim olanakları ile sunulmaktadır. Kendi Notebook'u olmayan öğrencilerimize, eğitim süresince kurumumuz tarafından Notebook sağlanmakta ve eğitimde aksamaması sağlanmaktadır.

Sizlerde detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! isimli web sitemizi ziyaret edebilir, detaylı bilgi alabilir ve telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.