Ankara Lazer Epilasyon –WebSite Tanıtımı

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
kardelen134
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesajlar: 42
Kayıt: 14 Ara 2011 [ 14:27 ]

Ankara Lazer Epilasyon –WebSite Tanıtımı

Mesaj gönderen kardelen134 »

İçerik-Başlık : Ankara Lazer Epilasyon Merkezi
Site Kuruluş Tarihi :2008
Tanıtım, Açıklama : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Makinası
Otomatik zaman ayarı vardır, böylece insan hatasını ortadan kaldırır veya elektroliz uzmanın sürekli zamanı kontrol etmesi ihtiyacını yok eder. Batırma derinliği tüyün kalınlığına göre 0,3125 cm. ile 0,625 cm. arasında değişir.Yüzün ve vücudun çeşitli bölgelerinde tüyler farklı açılarda çıkar. Bu şema boyun ve boğaz, çene, yüzün iki yanı ve vücutta normal tüy çıkış açılarını gösterir.
İğnenin Foliküle Batırılması:Tüylerin çoğu deriye bir açı yaparak büyür. Elektroliz uzmanı iğneyi kılın alt tarafından batırarak tüy kökü boyunca folikülün içine yavaşça kaydırır.İğneyi batırdıktan sonra ayak pedalına basın. Akım otomatik olarak verilip kesilecektir. İğneyi batırırken asla ayak pedalına basmayın. İğneyi çıkarın ve tüyü yavaşça cımbızla çekin. Tüy kolayca çıkmazsa, yukarıda anlatılan işlemi tekrarlayarak, iğneyi ikinci kez batırın.Batırma işlemi yaparken, iğneyi batırmadan önce tüy folikülünün açı ve eğimini dikkatlice incelemek önemlidir. Foliküllerin eğimi 15-90 derece arasında değişir. Cımbızla alınan tüy bütün yönlerde çıkar. Bazı foliküller kıvrımlıdır, bu nedenle de iğne ucu yuvarlatılmıştır. Hiçbir zaman kuvvet uygulanmamalıdır, çünkü folikülün yanı veya duvar delinebilir ve akım papillaya ulaşmaz.
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Sonrası Bakım:Bakım bittikten sonra makinayı kapatın. Bir parça pamuğu özel işlem sonrası losyonu ile ıslatarak üstünde çalışılan bölgeye nazikçe bastırın.Bu cildi serinletir, sakinleştirir ve tüylerin çıkarıldığı gözenekleri sıkılaştırır.Losyon kuruduktan sonra steril pamuk parçası ile antiseptik pudra sürün. Bundan sonra müşteri bakımlı ve taze görünümü ile salonu terketmeye hazırdır.
Tüylerin Yeniden Büyümesi:Tüyün pa-pilladan cilt yüzeyine doğru büyümesi 1 ile 3 ay arası zaman alıır. Eğer bir müşteri düzenli olarak cımbız kullanıyorsa, bir hafta cımbızla alınan kıl bir önceki haftada alınan kıl değil, haftalar önce alınmış kıldır.Bozulmuş foliküllerden dolayı (bazen cımbız veya ağda, bazen de doğal nedenlerle) ilk uygulama ile papillanın imha edilmesi mümkün olmayabilir ve tüy yeniden büyür. Kalıcı yok etme için ilave uygulama gerekebilir. Tekrar büyüme miktarı değişebilir; bu doğal tüylerde % 10'dan fazla olmazken,bozulmuş foliküllerde % 20 veya % 25'e kadar çıkabilir.
İletişim Bilgileri
Web : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!Cevapla