HaberGezegen.Com - Güncel ve Tarafsız Haber Sitesi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

HaberGezegen.Com - Güncel ve Tarafsız Haber Sitesi

Mesaj gönderen ayfareli »

Tavsiye Edilen Site Adı : HaberGezegen.Com

Resim

İçerik-Başlık : HaberGezegen.Com - Güncel ve Tarafsız Haber Sitesi

Site Açılış Zamanı : Temmuz 2011

Tanıtım, Açıklama : Merhabalar sevgili forum üyeleri,

Bugün sizlere, çok özel bir haber sitesi tavsiye etmek istiyorum. Yaklaşık bir senedir, ben şahsen haberleri bu siteden takip ediyorum. Benim için bir sitenin iyi bir site olmasındaki en önemli kriter, "Güncelliktir". Eğer bir site güncel ise, o site takip edilmeye değer bir site demektir. Bu bağlamda, HaberGezegen isimli site içeriğini oldukça güncel bulduğumu söylemeliyim.

Habergezegen sitesinin sevdiğim yanlarından biri de, haberleri tarafsız bir kalem ile yazmaları idir. Nitekim malesef çoğu LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, kendi siyasi görüşleri doğrultusunda bir LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! anlayışı içerisindeler.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitesinde yer alan haberlerin altına yorum yapılabiliniyor olması da son derece olumlu bir durum. Birçok haberin altında, herkes kendi görüşünü paylaşmış vaziyette.

Ekonomiden spora, siyasetten magazine, sağlıktan teknolojiye kadar çok sayıda konu ile ilgili en güncel haberleri takip edebileceğiniz HaberGezegen sitesini, herkese içtenlikle öneriyorum.