Çarpım Tablosu Ezberleme Oyunu

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen ayfareli »

Genç dostum "Çarpım tablosu nedir biliyor musun ?" sorusuna ne cavap verirsin ? Hemen "Sular seller gibi biliyorum ben ya isterseniz LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!nu ezberden okuyayım" mı dersin yoksa " eh biraz biliyorum bu da bana yeterli" diye mi cevaplarsın ? Eğer cevabın ilk cevaptan farklı ise utanmana sıkılmana hiç gerek yok.

Ne demişler bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Çarpım tablosunu bilmemen kesinlikle senin suçun değil tamamen öğretmeninin ya da ailenin suçu, yordam bilmemesi. Şimdiden söylüyorum çarpım tablosunu ezberlemek zannettiğinden de kolay.

Hem eğlenirken hem de öğrenirken interneti ve oyun sektörünü kullanmaya ne dersin ? Evet yanlış duymadın. Sana çarpım tablosunu, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!yla ezberleteceğiz. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!mek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çarpım tablosu oyunları hem çocuklara hitap edecek şekilde hem de uzman psikolog ve matematikçiler tarafından hazırlanıyor. Psikologlar, çocukların çarpım tablosunu ezberlerken nelerin ezberlenmesine daha fazla olanak sağlandığı üzerinde çalışmaktalar. Bu çalışmaları sonucunda matematikçilere, çocukların çarpım tablosunu ezberlemesi konusunda oldukça güzel malzeme veriyorlar. Ve bu doğrultuda toplum için çarpım tablosu oyunlarını oluşuyor. Eski yöntemler yeterince etkin olamadığı için günümüzde pek çok matematik sorunu gençlerimiz tarafından çözülememekte. Bunun temel nedeni ise çarpım tablosunu bilmeme ya da tam anlamıyla hakim olamamadır.

Gelin eskide kalmış yöntemleri geçmişle birlikte gömelim, gömelim ki çarpım tablosu oyunları çocuklarımıza daha rahat hizmet edebilsin.

Web : carpimtablosuoyunu.com