Digiturk.CC

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Mesajlar: 207
Kayıt: 31 Mar 2012 [ 21:34 ]

Digiturk.CC

Mesaj gönderen ayfareli »

Digiturk.CC

Televizyonda çizgi film izlemek, hemen tüm küçük çocukların en büyük sosyal faaliyetleri arasında yerini alır. Çizgi filmin yayınlandığı saatte ekran karşısına kilitlenen çocuklar büyük bir ilgi ve alakayla çizgi filmi izler, hayata dair küçük ipuçlarını henüz küçük yaşta çizgi filmleri izleyerek yakalamaya çalışır. Bu sayede eğlenirken öğrenme gibi oldukça faydalı bir faaliyete de tanıklık eden çocuklar, büyüdükleri zaman topluma yararlı birer fert olma yolunda da ciddi bir adım atmış olurlar.

Ancak günümüzde televizyon kanallarında yayınlanan çizgi film sayısı bir hayli kısıtlı. Çocuklar belli başlı çizgi film kanallarından daha fazlasını istedikleri için, ailelerin çocuklarına bir iyilik yapmaya karar verip LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! satın almaları mutlaka gerekli hale gelmiş bulunuyor. Aylık paketlerle satın alınabilecek LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! paketleri sayesinde hem çocuklar, hem de diğer hane halkı kendilerinden bir parçayı LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!'te bulacaklardır. Ev hanımları için çeşitli yemek yapma programları ve diziler, babalar ve erkek çocuklar için yayın hayatına devam eden Lig TV de digitürk'ün sunduğu hizmetler arasında yerini alıyor.

Aile halkı arasındaki dayanışmayı arttıran, sevgi ve kardeşliği pekiştiren dizi ve filmleri de müşterilerine sunan Digitürk sayesinde can sıkıntısı diye bir şey hayatınızda hiç kalmayacak. İstediğiniz vakitte istediğiniz herhangi bir filmi kolayca izleyebilir, yine arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle birlikte spor müsabakalarını büyük bir ilgi ve alakayla takip edebilirsiniz. İyi seyirler!Cevapla