Fizik Tedavi Rehabilitasyon

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
adler
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesajlar: 18
Kayıt: 28 Oca 2012 [ 18:56 ]

Fizik Tedavi Rehabilitasyon

Mesaj gönderen adler »

Konu : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Site Adresi : romatem.com


2006 yılında Kocaeli ROMATEM LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ve Rehabilitasyon Dal Merkezi ile faaliyete geçen ROMATEM, 2010 yılında kapasitesini artırarak uzman doktor, fizyoterapist ve yardımcı sağlık personeliyle hastalara hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye’de bulunmayan pek çok cihazı bünyesinde bulunduran ROMATEM, el, kol, boyun, bel, topuk, omuz gibi pek çok uzuvdaki ağrıyı uzman personel yardımıyla tedavi ederken, yurt dışından getirilen cihazlarla da felçli hastaların yürümesini sağlıyor.

ŞİFA VERECEK CİHAZLAR SADECE ROMATEM’DE
Birim birim ayrılarak her ağrı çeşidi için farklı bir tedaviyi uygulamaya sokan ROMATEM, fludio terapi (kum terapisi) ile el ve kol ağrılarına çare olurken, parofini tedavisi (sıcak mum) ile de el ağrıları ve romatizmalar için birebir durumda. Hastaların gözde cihazı ise İtalya’dan Türkiye’ye ROMATEM LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! tarafından getirilen ve Türkiye’de tek olan hiltrepia cihazı. Hastaların durumuna göre seansın belirlendiği hilterapi tedavisinde İtalya’dan gelen ekipler tarafından eğitim alan sağlık uzmanları lazer tedavi yöntemiyle dirsek, el, kol, omuz, diz, ayak bileği ve topuk gibi uzuvlardaki ağrıları cihaz sayesinde azaltarak yok ediyor. Tedaviye henüz yeni başlamış olan hastalar, seans sonrası rahat hareket edebildiklerini, ağrıdan eser kalmadığını belirterek sağlıklarına kavuştukları için mutlu olduklarını belirtiyor.Cevapla