Hediyelik Ürünler - Ovut.Com Alişveriş Sitesinde

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Mesajlar: 207
Kayıt: 31 Mar 2012 [ 21:34 ]

Hediyelik Ürünler - Ovut.Com Alişveriş Sitesinde

Mesaj gönderen ayfareli »

Domain adı : ovut.com

İçerik-Başlık : Hediyelik Ürünler - Ovut.Com Alişveriş Sitesinde

Site Kuruluş Tarihi : Mart 2006

Tanıtım, Açıklama : OVUT.COM adı altında faaliyetlerini sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Ovut.com, bir online alişveriş sitesidir. Site üzerinden çok sayıda ürün çeşidini ekonomik fiyatlara satın alma fırsatı bulabilirsiniz. Sitede ağırlılıklı olarak LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ve LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! kendine yer bulmuştur.

Ovut.Com'da bulabileceğiniz ürün kategorileri aşağıdaki gibi sıralanabilir :

* TV ÜRÜNLERİ
* PRATİK ARAÇ GEREÇLER
* OTO AKSESUARLARI
* MUTFAK ÜRÜNLERİ
* HEDİYELİK EŞYA
* DİJİTAL AKSESUARLAR

Site üzerinden yapacağınız alişverişlerin akabinde, ürününüz ivedilikle, anlaşmalı kargo firması üzerinden adresinize kargolanmaktadır. 75 Tl ve üzeri alişverişlerde kargo ücretsiz olarak gelecektir.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! olan Ovut.com'un Facebook sayfası da mevcuttur. facebook.com/ovutcom isimli bu sayfayı beğenenler, her hafta süpriz hediyeler kazanma şansı elde edebilirler. Sizin de bir Facebook hesanız var ise hemen sayfamızı beğenin ve hediye kazanma fırsatı yakalayın.

Sitede satışa sunulmakta olan ürünler hakkında her türlü soru, sorun, öneri, istek ve görüşlerinizi dile getirmek adına, Canlı destek sayfasından yetkililerle iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek aktif durumda değil ise, sisteme kayıt olarak, müşteri temsilcilerine ticket ( Destek Bildirimi ) atabilirsiniz.

Herkese keyifli alişverişler dileriz.Cevapla