Sesyolla.Com ile Herkes Sesinizi Duyacak

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Mesajlar: 207
Kayıt: 31 Mar 2012 [ 21:34 ]

Sesyolla.Com ile Herkes Sesinizi Duyacak

Mesaj gönderen ayfareli »

Domain adı : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İçerik-Başlık : Sesyolla.Com ile Herkes Sesinizi Duyacak

Site Kuruluş Tarihi : Nisan 2012

Tanıtım, Açıklama : SesYolla.Com, bir LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!me projesidir. Site vasıtasıyla sesinizi kaydedebilir ve dilediğiniz zaman bu sesi dinleme fırsatı bulabilirsiniz.

"Herkes Sesini Duyacak" sloganıyla faaliyetlerine başlayan SesYolla.com projesi, Türkiye'de bir ilktir. Daha evvel bu şekilde bir proje kimse tarafından yapılmamıştır. Bu da projenin özgünlüğünü ortaya koymaktadır.

Site üzerinden LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!tikten sonra, kaydettiğiniz sesleri herkese dinlettirebileceksiniz. Dolayısı ile herhangi bir ürününüzü tanıtmak ya da bir internet sitenizi insanlara duyurmak için sesinizi siteye yükleyebilirsiniz. Arzu edenler ise, komik sesler kaydederek, hem kendilerini hem de site takipçilerini neşelendirebilir.

Siteye yüklediğiniz sesleri, dilerseniz özel olarak kaydederek, sadece sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bu sesleri Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ sitelerinde kullanabilir ve mp3 formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İnsanlara sesinizi duyurmak için, artık sesyolla.com isimli bir web site projesi var. Siz de sesinizin binlerce kişi tarafından dinlenmesini istiyorsanız siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Örnek Bazı Ses Kayıtları :

Şiir : sesyolla.com/MTIyMjY/omruumm-.html
Amatör Ses : sesyolla.com/MTIxMzI/kalbime-gomerim-o-zaman.html
Amatör Ses : sesyolla.com/MTIxNjM/vur-kadehi-usta.htmlCevapla