Günlük Kiralık Daireler - GaniHomes.com

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Mesajlar: 207
Kayıt: 31 Mar 2012 [ 21:34 ]

Günlük Kiralık Daireler - GaniHomes.com

Mesaj gönderen ayfareli »

Domain adı : ganihomes.com

İçerik-Başlık : Günlük Kiralık Daireler - GaniHomes.com

Site Kuruluş Tarihi : Ekim 2011

Tanıtım, Açıklama : Otellerden çok daha uygun ücretlerde, üstelik bir ev konforunda konaklama hizmeti alabilmeniz artık mümkün. "Peki ama nasıl ? " dediğinizi duyar gibi oldum. Hemen açıklayalım.

Dünyanın dört bir yanında, binlerce kullanıcılar GaniHomes.Com adresinde buluşuyor. Ve bu kullanıcılar, önemli mekanlara yakın olan evlerini günlük kiraya verme konusunda ilan hazırlıyorlar. Tatilini bir ev konforunda yaşamak isteğen kişiler ise, bu LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ilanlarını inceleyip, GaniHomes.Com üzerinden ilan sahibiyle irtibata geçiyorlar. Şartlarda anlaşıldığı takdirde, ilan sahibi evini günlük kiraya vermiş oluyor ve para kazanıyor. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!e yerleşen kişi ise, otellere dökeceği onca paradan kurtuluyor, daha ekonomik fiyata ve bir ev konforunda konaklama ihtiyacını gideriyor.

Eğer evinizi günlük olarak kiraya vermek istiyor iseniz, GaniHomes üzerinden siz de ilanınızı bırakabilirsiniz. Bu şekilde kazanacağınız kira ücretleri, standart aylık kiralardan kazanacağınız ücretlerin katbekat fazlasına denk gelecektir.

Gani Homes Resmi Site Ana Sayfası : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Gani Homes Resmi Site Türkçe Ana Sayfası : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!Cevapla