En Popüler ve En Kral Oyunlar - cicioyun.net

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Mesajlar: 207
Kayıt: 31 Mar 2012 [ 21:34 ]

En Popüler ve En Kral Oyunlar - cicioyun.net

Mesaj gönderen ayfareli »

Site adı : cicioyun.net

Güncel Site Başlığı : Cicioyun.net - LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Domain Kayıt Zamanı : Şubat 2007

Açıklamalar : cicioyun.net adı altında beş yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan oyun sitesine hoşgeldiniz. Site içeriğinde çok sayıda oyun çeşidi kendine yer bulmuştur. Cici Oyun sitesindeki bazı oyun kategorileri aşağıdaki gibi sıralanabilir :

+ 3 Boyutlu Oyunlar
+ LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
+ Barbie
+ Beceri
+ Aksiyon
+ Basketbol
+ Komik Oyunlar
+ Boyama
+ Giydirme
+ Uzay
+ Yemek
+ Macera Oyunları
+ Makyaj Oyunları
+ Savaş
+ Sue Oyunu
+ Zeka

Yukarıda adı geçen oyun türleri, site üzerindeki oyun türlerinden sadece bazılarıdır. Bu ve benzeri daha pek çok sayıda oyun kategorisine, CiciOyun'dan ulaşabileceksiniz.

Sitede yer alan tüm oyun sayfalarında, oyunun nasıl oynanılacağı ve oyunun detaylı açıklaması, siz değerli Cicioyun takipçilerine takdim edilmiştir. Böylece Takipçiler, oyuna başlamadan evvel oyun hakkında yeterli ve gerekli bilgilere sahip olabileceklerdir.

Kimi oyunlar, takipçilerimizce fazla beğeni almaktadır. Örneğin sitemizdeki Çağlar Boyu Savaş isimli Aksiyon oyunu, en çok oynanan ve en beğenilen oyun olarak görünmekte. Sitedeki en popüler ve en LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!ı sol taraftaki özel menüde bulabilirsiniz.

Zengin oyun içeriğiyle her geçen gün büyümeye ve gücüne güç katmaya devam eden CiciOyun.Net'e tüm oyunseverleri bekliyoruz.Cevapla