Ödüllü Bilgi Yarışması - seksensoru.com

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Mesajlar: 207
Kayıt: 31 Mar 2012 [ 21:34 ]

Ödüllü Bilgi Yarışması - seksensoru.com

Mesaj gönderen ayfareli »

Domain adı : seksensoru.com

İçerik-Başlık : Ödüllü Bilgi Yarışması - seksensoru.com

Site Kuruluş Tarihi : Aralık 2011

Tanıtım, Açıklama : seksensoru.com adı altında faaliyetlerine başlayan web adresine hoşgeldiniz. SeksenSoru sitesi, bir LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitesidir. Site üzerinden bilgi yarışmalarına katılabilir ve alacağınız başarılı sonuçların akabinde, birbirinden değerli ödülleri kazanabilirsiniz.

Sitede düzenlenecek bilgi yarışmaları, önemli sınav türlerinin deneme sınavı olarak nitelendirilebilir. LYS, YGS, KPSS ve KPDS gibi sınavların denemelerine girerek, bu denemelerden alacağınız puanlarla süpriz hediyelere sahip olacaksınız.

Bilgi yarışmalarına katılmak adına yapmanız gereken şey, siteye üye olmaktır. Siteye üye olmak istemez iseniz de, gmail - Facebook - Twitter ya da Yahoo hesabınız vasıtasıyla da sisteme giriş yapma şansınız mevcuttur.

20 Adet yarışmaya katılma hakkı elde etmek adına, yatırılması gereken ücret yalnızca 5 tl idir. 200 Yarışmaya katılmak için ise sadece 35 tl yatırılmalıdır. Bu kadar fazla yarışmaya katılmak için, bu ücretlerin gerçekten az olduğunu belirtmekte fayda var. Nitekim, yarışmalarda dağıtılan ödüllerin son derece lüks. Örneğin 9-12 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan LYS yarışmalarında IPAD Kazanma şansına sahipsiniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!a arkadaşlarınızı davet etmeniz durumunda, sizler hediye yarışma hakkı elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın satın alacağı ilk yarışma hakkı adedinin % 20'si, sistem tarafından size hediye edilmektedir. Dolayısı ile ne kadar çok arkadaşını buraya getirirsen, o kadar çok yarışmaya katılma hakkı kazanabilirsin.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ile alakalı her türlü sorunuza seksensoru.com üzerinden cevap bulacaksınız. Hepinize yarışmalarda başarılar dileriz.Cevapla