Giysi giydirme Oyunları

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Mesajlar: 207
Kayıt: 31 Mar 2012 [ 21:34 ]

Giysi giydirme Oyunları

Mesaj gönderen ayfareli »

Giysi giydirme OyunlarıTeknolojik gelismeler hayatimizin her alanina etki etmekle kalmayip aklimiza gelebilecek her turlu sektore de etki ederek fayda saglamistir. Bunlardan bir tanesi de tekstil sektorudur. El ile is yapmanin azaldigi , uretimin bir cok kismini makinelerin tamamladigi gunumuzde tekstil sektoru de eskiye gore cok fazla makinelesmis durumdadir. Buyuk pazarlarda rakipleriyle yarisan buyuk markalar artik tek bir parca giysiden binlerce urettikleri icin isleri bir bakima kolaylasmistir.

Tabi bu durum esnek uretimi engellemekle beraber pazarda meydana gelecek degisikliklere ayak uyduramamalarina sebep olacaktir. Ancak makinelesmis uretim sayesinde daha ucuza mal ettikleri urunleri daha fazla fiyata satarak muthis karlar elde ederler. Bu kadar cok gelisen tekstil sektorunden oyun sektoru de etkilenmistir.

Her gun yeni modelleri ve tasarimlari ureten tekstil sektorune bagli olarak oyun sektorunde de bu yeniliklerin etkisini gormek mumkun. Ornegin bir cok bedava oyun sitesinde var olan giysi giydirme oyunlari her yastan insanin , ozellikle bayanlarin cok ilgisini cekiyor. Giysi giydirme oyunlari kendi tarzlarini yaratma konusunda bayanlara yardim ederken onlari eglendiriyor.

Tavsiye edebileceğimiz bazı giysi giydirme oyunları : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! oyunu, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! oyunu ve LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! oyunu olarak sıralanabilir.Cevapla