Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - AdvanceYED.com

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - AdvanceYED.com

Mesaj gönderen ayfareli »

Domain adı : advanceyed.com

İçerik-Başlık : Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - AdvanceYED.com

Site Kuruluş Tarihi : Temmuz 2007

Tanıtım, Açıklama : Yurtdışında dil eğitimi görmeyi düşünüyorsanız, sizi mutlaka AdvanceYED.com isimli internet sitesine bekliyoruz. Nitekim, site içeriğinde, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! alacaklar için, çok faydalı veriler kendine yer bulmuştur. advanceyed.com üzerinde bulabileceğiniz bazı önemli içerik başlıkları, aşağıdaki gibi sıralanabilir :

İngiltere, Amerika, Almanya, Avustralya, Belçika, Fransa, Güney Afrika, İrlanda, İtalya, Kanada, Malta, Yeni Zelenda gibi Yabancı dil eğitimi alabileceğiniz Ülkelere dair :

* Konaklama Bilgileri
* Yaşam Masrafı Bilgileri
* Ülke Para Birimi
* Ülkede Banka hesabı Açma hakkında bilgiler
* Çok Özel Resimler
* Harita Verisi
* Havaalanları
* Türk Konsoloslukları Yerleri
* İklim Hakkında Bilgiler
* Dil Okulu Fiyatları
* İndirimli Dil Okulları Tanıtımları

Tüm bu tanıtıcı içeriklere ve çok daha fazlasına LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! üzerinden kolayca ulaşabileceksiniz.

Yurt dışında eğitim almadan evvel, size rehberlik edecek olan advanceyed.com sitesine uğramanız şiddetle tavsiye edilir.

Buraya kadar yazmış olduklarımız, site içeriği hakkındaydı. advanceyed.com vasıtasıyla aynı zamanda, çeşitli ülkelerdeki dil okullarına kayıt yaptırma fırsatı bulabilirsiniz. En avantajlı fiyat seçenekleriyle, dünyanın en kaliteli dil okullarında yabancı dil öğrenme şansına advanceyed.com farkıyla sahip olacaksınız. Avantajlı dil okulu kayıtlarıyla ilgili her türlü soru ve sorununuz için, Advance Yurtdışı Eğitim Kurumları resmi sitesi olan advanceyed.com'un İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.