PratikOfis.com | Teknoloji - Eğitim ve Ekonomi Portalı

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

PratikOfis.com | Teknoloji - Eğitim ve Ekonomi Portalı

Mesaj gönderen ayfareli »

Site adı : PratikOfis.com

İçerik-Başlık : Teknoloji - Eğitim ve Ekonomi Portalı

Site Kuruluş Tarihi : Mayıs 2004

Tanıtım, Açıklama : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adı altında faaliyetlerini sürdürmekte olan internet sitesine hoşgeldiniz. Özellikle teknoloji, bilgisayar ve internet konuları hakkında paylaşımların yer aldığı sitede ekonomi, sağlık ve eğitim makaleleleri de bulunabilir.

Teknoloji dünyasında yaşanan her türlü yeni haber ile gelişmeyi anbean takip etmek isteyenler, sitedeki "Teknoloji" kategorisine bağlanabilirler. Bu kategori üzerinde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!nin yanı sıra çeşitli cep telefonlarına dair inceleme yazıları da mevcuttur.

Bilgisayarların donanımları ve en faydalı LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! hakkında birbirinden değerli yazıları okumak için ise "Bilgisayar" kategorisine girebilirsiniz. Site üzerinden ayrıca, bilgisayar ile ilgili olan "Microsoft Office programları" ve "İşletim Sistemleri" bölümlerini de takip edebileceksin.

Ziyaretçiler, arzu ederlerse Ekonomi, Eğitim ve Sağlık konularındaki önemli kaynaklara yine pratikofis.com vasıtasıyla ulaşabilirler. Sitedeki beğendiğiniz tüm yazıları, Facebook - Twitter gibi sosyal ağlarda, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Teknolojiden ve bilgisayardan uzak kalmak istemeyen herkesi bu adrese bekleriz.