Winsa Pvc Pencere Ana Bayi - Pencereci.web.tr

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen ayfareli »

Pencereci Pvc Kapı Pencere Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti., 1989 yılında İstanbul'da kurulmuştur. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! olan Pencereci, 1989 yılından günümüze farklı alan bir çok büyük projeye imza atarak, kalite ve farklılık anlamında ön plana çıkmıştır. Bugün, 300 000 TL Sermaye yapısı, Üstün Teknoloji CNC ve tam otomatik üretim-uygulama alt yapısı, alanlarında tecrübe kazanmış-eğitimli kadrosu ve Winsa kurumsal kimliği ile hizmet vermektedir.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ürünleri ile yüksek kalitede ve ileri teknoloji ürünü Pvc pencere ürünlerini pazara sunan firmamız, başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere, Kuzey Afrika, Orta Asya, Orta Doğu ve Akdeniz pazarlarına da Winsa ürünleri ve Pencereci kalitesi ile tanıştırmaktadır.

İstanbul Avcılar'da konumlandırılmış toplam 2000 m² üretim üssü ve yönetim merkezlerine sahip LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! firmamız, her biri alanlarında uzman ve eğitimli kadrosu ve 750 000 mt/yıl üretim kapasitesi ile çalışmalarını "Her Zaman En İyi, En Kaliteli" olmak felsefesi ile sürdürmektedir. Bu modern üretim üssü, yüksek üretim kapasitesi ve uzmanlığımız ile Winsa markasını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Winsa ürün kalitesini, başarılı üretim ve uygulama yöntemleri ile birleştiren firmamız, Winsa ayrıcalığını sizlere sunmaktan gurur duyar. Pencereci Pvc Kapı Pencere Sistemleri ayrıcalığı ile Avrupa'nın En Kaliteli Pencereleri ile Tanışmaya Hoş Geldiniz.