Yurtdışı Eğitim Fuarı - ieft.com.tr

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Yurtdışı Eğitim Fuarı - ieft.com.tr

Mesaj gönderen ayfareli »

Domain adı : ieft.com.tr

Resim

Yurtdışı Üniversite Kayıtları için Online Başvuru Formu : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İçerik-Başlık : Yurtdışı Eğitim Fuarı - ieft.com.tr

Site Kuruluş Tarihi : Ağustos 2003

Tanıtım, Açıklama : ieft.com.tr adı altında faaliyetlerini sürdüren LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresine hoşgeldiniz.

Yurtdışında yer alan üniversitelerde eğitim görmek isteyenler için 11 ve 12 Ağustos tarihlerinde kayıt - tercih etkinlikleri düzenlenecektir. Bu etkinliğe katılmayı arzu edenler goo.gl/CisZQ adresindeki Online Davetiye Formunu doldurabilirler.

Yurtdışı Üniversite Tercih ve Kayıt Günleri Yer ve Saatleri :

• 11 Ağustos 2012 Ankara Sheraton Otel / Saat 13.00 - 18:00
• 12 Ağustos 2012 İstanbul Hilton Otel / Saat 13:00-18:00

Yukarıda belirtilen etkinliğe katılan herkese Genel İngilizce, Toefl IBT, IELTS seviye tespit sınavlarına girme hakkı ve 1 hafta ücretsiz dil eğitimi fırsatı sağlanacaktır.

ieft.com.tr adresi üzerinde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, burs olanakları, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, yurtdışı yüksek lisans programları gibi konular hakkında çok özel bilgiler, ziyaretçilerle paylaşılmaktadır.

11 ve 12 Ağustos tarihleri arasındaki yurtdışı üniversite kayıt günleri ve diğer yurtdışı eğitim konularıyla alakalı her türlü güncel bilgiye twitter.com/ieftfuarlari isimli Twitter sayfasından da ulaşabilirsiniz.