Uzaktan Üniversite Eğitimi - akdemistanbul.com.tr

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
ayfareli
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen ayfareli »

Uzaktan Üniversite Eğitim Programları konusunda Prof. Dr. Ahmet Ağırakça'nın eğitim danışmanlığında, 6 yıllık tecrübeye sahip Akademistanbul, üniversite tercihlerinde istedikleri bölüme yerleşememiş lise mezunları için yurt dışındaki üniversitelere kayıt imkanı sağlıyor:

* Hollanda Avrupa İslam Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi ve Diller ve Medeniyetler Fakültesi Arap Dili Bölümü
* Bulgaristan Avrupa Politeknik Üniversitesi İnsani Bilimler Fakültesi Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü ve Psikoloji Bölümü

bu bölümlere yurt dışına çıkmadan, Türkiye'den sınavlara girerek kayıt yaptırabilirsiniz.

Bir yıl İngilizce veya Arapça Hazırlık, 3 yıl lisans programlarını Akademistanbul aracılığı ile İstanbul'dan takip edebilirsiniz.

Vermiş olduğu mezunların kalitesiyle bu güne kadar adından söz ettiren Akademistanbul'un iki üniversite için sunmuş olduğu kayıt imkanlarını kaçırmayın. Kontenjanlar sınırlı olduğu için başvuruda acele ediniz.

Her iki üniversite için gerekli evraklar :

+ Lise Diploması
+ 6 adet vesikalık fotoğraf
+ Nüfüs Cüzdan Fotokopisi

Bulgaristan'daki Avrupa Politeknik Üniversitesi için ek olarak:

+ Lise not döküm belgesi
+ Sağlık raporu
+ Mezun olunan liseden alınacak olan "yurt dışında okumasında mezuniyeti açısından bir sakınca yoktur" belgesi
+ Bulgaristan'daki Avrupa Politeknik Üniversitesi bütün evrakları için APOSTİLLE istemektedir.

Unutmayınız!

Uzaktan Eğitim Sisteminde dersleri ve sınavlarınızı Akademistanbul'da takip edecek, başarılı olmanız durumunda 4 yılın sonunda kayıtlı olduğunuz üniversiteden UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMLARI LİSANS DİPLOMASI almaktasınız. Bu süre zarfında Türkiye'nin en kaliteli akademisyenlerinden ve yabancı dil hoacalarından dersler alarak Akademistanbul'da sınavlara hazırlanmaktasınız. Başvuruda geç kalmayınız!!!

Ayrıntılı bilgi için Akdemistanbul Halka İlişkiler Müdürü Serap Öngel ile irtibata geçebilirsiniz :

0212 521 41 16 - 0507 318 43 90

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

facebook.com/akdemistanbul.com.tr - twitter.com/akdemistanbul