Bioenerji eğitimi - Alfabioenerji.com

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Bioenerji eğitimi - Alfabioenerji.com

Mesaj gönderen nullsix »

İnternet Sitesinin Adı : Alfabioenerji.com

Resim

Site Konusu - Site Başlığı : Bioenerji eğitimi - Alfabioenerji.com

Site Sorumlusu : Kenan BOYRAZ

Etiketler : bioenerji, bioenerji uzmanı, bioenerji eğitimi

Site Hakkında Açıklamalar : Alfa Bioenerji Eğitim Merkezi; İstanbul, İzmir ve Ankara'da bioenerji eğitim seminerleri vermektedir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Kenan BOYRAZ tarafından verilen eğitimler akabinde sertifika alma şansınız mevcuttur. Eğitim seminerlerine katılanların sayısı sadece 12 kişi ile sınırlı tutulmaktadır. Böylece herkes ile teker teker ilgilenilebilecektir.

Alfa Bioenerji Eğitim Seminerleri içeriği hakkında en detaylı bilgilere Alfabioenerji.com sitesi vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Sitede yer alan LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! kategorisinde seminerler ile ilgili bolca ayrıntılı bilgi kendine yer bulmuştur.

Alfabioenerji.com sitesine girenler aynı zamanda Bioenerjist Hipnotist Kenan BOYRAZ'ı yakından tanıyabilecektir. 'Kenan Boyraz Kimdir' sayfasında Kenan Boyraz'ın aldığı eğitimler, uyguladığı terapiler, yazmış olduğu “Bugünden Yarınlara Süper gelişim” isimli kitabı hakkında detaylar ve çok daha fazlası bulunabilecektir.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! eğitimi almayı düşünenler, sitedeki iletişim formunu doldurabilir ya da bizzat telefon yoluyla yetkili kişilerle irtibat kurabilirler.