Wintek Yaklaşık Maliyet - Wintek.com.tr

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Wintek Yaklaşık Maliyet - Wintek.com.tr

Mesaj gönderen nullsix »

Site İsmi : Wintek.com.tr

Resim

Site Konusu - Site Başlığı : Wintek Yaklaşık Maliyet - Wintek.com.tr

Firma adı : Haser Bilgisayar Sistemleri ve Yazılım Ltd. Şti.

Resim

Firma Adresi: Kabil Caddesi No:75/7, 06460 Öveçler Ankara, Türkiye

Telefon Numaraları : 0312 479 09 08 - 0312 479 10 50

Faks Numarası : 0312 479 10 60

E-posta adresi : iletisim @ wintek.com.tr ( @ işaretini bitiştiriniz )

Tanıtım ve Açıklamalar : Haser Bilgisayar Sistemleri tarafından hazırlanan Wintek.com.tr isimli internet sitesine hoşgeldiniz. Site üzerinde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ve Hakediş programı hakkında son derece detaylı bilgiler ziyaretçilere sunulmuştur.

Wintek nedir, kimler tarafından kullanılır, ne işe yarar, wintek'in yetenekleri ve özellikleri nelerdir gibi program aklınıza takılan tüm suallere Wintek.com.tr aracılığı ile yanıt bulabilirsiniz.

Site üzerinde programı tanımanızı sağlayacak çok sayıda yararlı eğitim videosu da kendine yer bulmuştur. Wintek LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! programının 33 günlük tam sürümünü site üzerinden indirmeyi planlayanlar, sitedeki 'Görsel eğitim' kategorisine giriş yaparak bu videoları seyredebilir.

Her türlü satış ve destek ihtiyaçlarınız için iletisim @ wintek.com.tr adresine mail atabilir ya da sitenin İletişim sayfasındaki ilgili formu doldurabilirsiniz.