Online Alışveriş Sitesi - Markabedo.com

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen nullsix »

Merhaba, genç bir girişimci olarak milyonlarca dolar yatırım yaparak bir site yapmak mümkün olmadı. Ancak güvenilir bir alt yapı, stoktan teslim ürünler ücretsiz kargo ve kredi kartlarına taksit sağlayan bir firma olan İncir Elektronik A.Ş 'nin sağlamış olduğu alt yapı ile LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! 'u hayata geçirdik. 425000 adet ürün, açıklamaları ve görsellerine sahip olan fiyat konusunda LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! gibi firmalarla yarışabilir olan e-ticaret sitemizden yapacağınız her alışveriş ile onlara bir adım daha yakınlaştırıcaktır.

Sitemizin alt yapısı incir.com tarafından sağlanmış olup e-ticaret sitesi yapısında son teknolojiler kullanılmıştır. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! olarak hedefimiz ilk yıl için tanıtım yapabilmek ve güvenilir bir site olduğumuzu kanıtlamaktır. Hedefimiz basit ama gerçek bir hedef olduğu için hergün indirimli ve ücretsiz kargo hizmeti olan ürünlerimizi sizlere tanıtmak olacaktır.

Sitemizin tanıtımında anahtar kelime hedefimiz yok, kimin neye ihtiyacı varsa ve fiyatımız makul ise alınmasını sağlamak yegane amacımız. Daha yolun başında emekleyen LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! 'u ziyaret eder ve sitemizde vakit geçirirseniz alışveriş yapmasanızda yapmış kadar destek vermiş olursunuz. Bu emeği ve ziyareti bizlerden esirgemezseniz çok mutlu oluruz.

Hadi bakalım şimdi bu yazıyı sonuna kadar okuyana kadar zaman ayırabildiyseniz bir de bir kaç ürüne göz atarsanız yapmış olduğumuz tanıtım hedefine ulaşmış olacaktır. Teşekkürler.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!