Kimyasalı reddettim

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Kimyasalı reddettim

Mesaj gönderen nullsix »

Kimyasalı reddettim
O zamanlar 6 aylık hamileydim ve sürekli bir dizi testlere giriyordum. Kan testleri çocuğumun sağlık durumu benim sağlık durumum birçok teste girerken doktorum omega 3 oranımın çok düşük olduğunu söyledi bilirsiniz balık yağı. Ben de çok fazla balık yemediğim ve sevmediğimden dolayı bu durumun ortaya çıkması gayet doğal bir durum. Ama 6 ay boyunca işlenmiş hiç bir gıda yemedim ve hiç ila tedavisi görmedim çocuğumu düşünmek zorundaydım ve omega 3 ilaçlarını da almayı hiç düşünmüyordum. Doğal yoldan almak istiyordum ama balık yiyince midem bulandığı için onu da es geçmek zorunda kaldım. Erkek kardeşim benim takıntılarımı bildiğinden internetten tamamen doğal olan Nutraxin ürünlerinden olan omega üçü bana önerdi tabii benimde bir araştırma yapmam gerekiyordu ve araştırdıktan sonra ürünün tamamen doğal olduğuna kanaat getirip ürünü kullanmaya başladım. Yaklaşık 1 ay kullandıktan sonra tekrar bir dizi test için doktora gittim ve doktorumun ilaçlarını kullanmışsın omega 3 seviyesinde yükselme var demesi benim en büyük mutluluğumdu. Aslında ilaç değil tamamen gıda takviyesiyle başarmıştım bunu.

Nutraxin.com.tr | LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!