Playstation forum , Playstation Türk , Xbox forum

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Tanitim
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Playstation forum , Playstation Türk , Xbox forum

Mesaj gönderen Tanitim »

Resim

Günümüz teknolojisi ile oyun dünyası o kadar gelişti ki her dakika bir oyun çıkmaktadır. Sizde bir oyun düşkünüyseniz eminim ki yeni çıkan oyunları takip etmek çok zordur. Bizim size harika bir haberimiz var. Sizde konsolum.net adresine tıklayarak yeni çıkan oyunları, oyunlar hakkında ki yorumları görebileceğiz muhteşem bir ortam sunuyoruz. Biraz size konsolum.net adresinden bahsetmek istiyorum.
Konsolum. Net’e tıkladığınız andan itibaren sizi çok güzel bir tema karşılayacaktır. Forumun yapısından bahsetmek gerekirse LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ve LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!udur. Oyunlarda takıldığınız bölümleri, sorunları, hataları uygun kategorilere yazarak paylaşırsanız ekibimiz size gerekli bilgileri verecektir. Ayrıca forumumuzda yeni arkadaşlık ve dostluklar edinebilirsiniz. Kayıt olarak yararlı ve güzel paylaşımlar yapıp ekibimizden birisi de olabilirsiniz.
Kısacası konsolum.net LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! severleri bir araya getiriyor. Sizde xbox, playstation, yeni çıkacak konsol ve oyunları takip etmek istiyorsanız tek yapmanız gereken forumumuza üye olmanızdır. detayli bilgi almak icin LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitemizi ziyaret ede bilirsiniz..