Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr

Mesaj gönderen nullsix »

Web Site İsmi : Kopekegitimmerkezi.gen.tr

Resim

Web Sitenin Konusu - Alanı - Başlığı : Köpek eğitim merkezi | Kopekegitimmerkezi.gen.tr

Profesyonel Köpek Eğitim Uzmanı : Serkan Akbalık - 0536 686 83 34

Web Sitenin Kayıt Edildiği Ay ve Yıl : Şubat 2012

Site ile alakalı Açıklama ve tanıtım mesajı : Kopekegitimmerkezi.gen.tr adı altında yayın hayatını sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Site içeriğinde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ile ilgili birbirinden değerli paylaşımlara ulaşabilirsiniz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! adresine girenler, burada Profesyonel Köpek Eğitim Uzmanı Serkan Akbalık'ın iletişim verilerini bulabilecektir. Sitede aynı zamanda Köpek beslenmesi ve Köpek sağlığı konularına binaen de makaleler kendine yer bulmuştur.

En harika köpek isimleri, Sorumlu köpek sahibi olmanın kuralları, Yavru köpek eğitimi, Evinizde Köpek Eğitimi gibi pek çok sayıda yazı bu sitede ziyaretçileri bekliyor.

Sitede yer alan Köpek Irkları kategorisinde ise, çok sayıda köpek ırkına dair tanıtıcı bilgiler bulunabilecektir. Tüm köpek ırkları için karakteristik özellikler, boy - kilo gibi fiziki özellikler ve bolca fotoğraf sitede mevcuttur.

Köpek eğitimi ile ilgilenenler, köpeğinin eğitim görmesini planlayanlar, eğitim öncesinde Kopekegitimmerkezi.gen.tr sitesine girerek buradan bilgiler toplayabilir.

Köpeğinizin, Uzman Köpek eğitmeni Serkan Akbalık tarafından eğitilmesini arzu ediyorsanız hemen 0536 686 83 34 veya 0212 857 81 46 numaralı telefonları arayarak Serkan Akbalık ile irtibat kurabilirsiniz.