Ritim atölyesi , rhythm workshop , ritim grubu

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Tanitim
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Ritim atölyesi , rhythm workshop , ritim grubu

Mesaj gönderen Tanitim »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kurumların çalışanlar için gerçekleştirdikleri organizasyonlarda ritim atölyesi şüphesiz ki en keyifli işlerden biri. Birlikte oluşturdukları ritim grubu ile birbirleri ile senkron bir şekilde hareket etmeyi öğrenirken bir yandan da ritim tutmanın stres azaltıcı etkisi ile eğleniyorlar. Kurumlara bu konuda en iyi hizmeti vereceğine inandığımız firma olarak size http://www.m3.com.tr'den ulaşabileceğiniz M3 Works'ü önerebiliriz. M3 Works, bir çok kurumsal organizasyon altyapısında görev almış ve organizasyon sahiplerini bu konuda son derece memnun bırakmış ender firmalardan biridir. Özellikle Rhythm Workshop konusunda etkili çalışmalar yapan M3 Works'e bu konuda gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Müziğin insan ruhu, motivasyonu ve adaptasyonu üzerinde şeşitli etkileri bir çoğumuz tarafından bilinir ve deneyimlenir. Takım çalışması ruhunu oluşturmak adına ritim atölyesi organizasyonları, ritimle profesyonel anlamda ilgili olmayan insanlardan, profesyonel ritim ustalarına kadar hepsini kapsayacak şekilde uygulanır. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! içerisinde bireyler kendilerini ritim yaparak ifade ederken uyumlu ve koordine şekilde çalışabilmenin yollarını en eğlenceli şekilde deneyimlerler. Gündelik hayatın ve çalışma hayatının stresini azaltmaya yönelik bir çalışma olarak rhythm workshop uygulamaları kurumların personelleri üzerindeki bir arada çalışabilme ruhunu geliştirmek adına uyguladıkları en eğlenceli yollardan biridir. Birbirleri ile senkron biçimde ritim tutabilme yetisine ulaşan ekip, en eğlenceli şekilde iş hayatında da birbirleri ile uyum içerisinde çalışacak şartları öğrenirler. Bu oryantasyon, takım içerisinde özgüven gelişimi, ekip arkadaşları ile daha başarılı iletişim kurma yollarını keşfetme, ekibine olan güven, ekip motivasyonu ve adaptasyonu üzerinde son derece verimlidir. Kurumların LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ihtiyaçlarını eksiksiz, kendine özel lisanslı enstrüman ekipmanları ile en üst düzey performans alınacak şekilde organize eden Ritmpark çok yönlü birden fazla amaca yönelik çalışmaları ile ekibinizi en uygun şekilde adapte ederek ortak ritimlerde buluşturmayı amaçlar. Kurumsal atölyeleri, enstrüman hediyeli çalışmaları ile eğlencenin dozunu yükselterek Latin, Brezilya, Boomwhackers ve Doğu perküsyon alanlarında en etkin çalışmalarını sürdüren Ritmpark'ın şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu sayısız kurumsal ritim atölyesi uygulaması bulunmaktadır. Bir çok bilinen markanın ekiplerinin ritim grubu ile motivasyonlarını en üst düzeye çıkaran Ritmpark, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! konusunda destek alabileceğiniz alanında en verimli firmalardan birisidir. Size yaratıcı fikirler sunan, personelleriniz için en uygun atölye çalışmalarını kusursuz biçimde yürüten ve üzerinizden sorumluluklarınızı alan Ritmpark, ritim atölyesi konusunda destek alabileceğiniz en başarılı firmadır. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!