Kartal dil kursu, kartal ingilizce kursu,kartal yabancı dil

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Tanitim
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Kartal dil kursu, kartal ingilizce kursu,kartal yabancı dil

Mesaj gönderen Tanitim »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İngilizce kurslarında en önemli illerden bir tanesi İstanbul olmaktadır. Büyük bir nüfus’a sahip ve barındırdığı sektörde ise yabancı dil kurslarına yoğun talep olduğundan dolayı bir çok ilde ingilizce kursları verilmektedir. Portakal English’de sizlere LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! eğitimi vermektedir. Birebir özel ingilizce eğitimi ile, öğrenci ve ögretmen arasındaki bilgi alış verişi sağlanmaktadır. Kişiye özel ingilizce dersleri profesyonel öğretmen kadromuz tarafından öğrencinin ihtiyaç ve kapasitesine göre ayarlandığından öğrencinin pratik şekilde ingilizce öğrenmesi ve konuşmasına katkı sunuyoruz.
Portakal English Yabancı Dil Merkezi, 15 yıllık tercübesiyle LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!olarak hizmet vermektedir. Öğrencilerini maksimum 8 kişilik sınıflar halinde özel metotlarla İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça ve Türkçe öğrenmeye davet ediyor. Bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 6-12 Kurdan oluşan dil eğitimi sunuyor. Eğitim programları size en kısa zamanda hedefiniz olan pratik İngilizce ya da İş İngilizcesi öğretmeye yönelik olmaktadır. Almanca kursları ise ilgili bölümlerinden mezun eğitmenler ile yoğun pratik eğitime göre tasarlanmıştır. Almanca ve iş Almancası eğitiminin yanında ‘Almanca Aile Birleşimi’ eğitimi de sunmaktadır. Almanca Aile Birleşimi Vize kursu, 2 kurluk eğitimden oluşmaktadır.
Rusça kurslarımız, alanlarında uzman Rus ve Türk eğitmenler tarafından verilmektedir. Dil eğitiminin yanında Rus kültürüyle Rusça kaynakları çözümleyerek tanışacak Rusya’da sosyal yaşamla ilgili geniş bir eğitim alacaksınız.
Arapça Dil Eğitimi özel ve grup derslerinin yanı sıra, kurumsal şirketlere ‘Ticari ve iş Arapçası’ dersleri de vermektedir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! içinde marka haline gelen Portakal yabancı dil kursu Uluslar arası referanslara ve sertifikalara sahip bir şirkettir.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!