Güncel Forum Sitesi | Forumhatti.com

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Güncel Forum Sitesi | Forumhatti.com

Mesaj gönderen nullsix »

Tanıtılan Sitenin ismi : Forumhatti.com

Sitenin başlığı, sitenin Konusu : Güncel Forum Sitesi | Forumhatti.com

Sitenin Faaliyetlerine başlamış olduğu ay ve yıl : 2013 Senesinin Eylül ayı içerisinde

Site ile ilgili Açıklamalar, Tanıtım Mesajı : Forumhatti.com isimli internet adresi, bir yılı aşkın süredir yayın hayatını başarıyla sürdürmektedir. Türkiye'nin en aktif LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! arasında sayabileceğimiz Forumhatti.com adresi sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Forumhatti.com isimli LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! içerisinde Sinema, müzik, duvar kağıtları, kadınlara ve erkeklere özel bölümler, eğitim paylaşımları, sağlık bilgileri, dini bilgiler, oyun haberleri, webmaster olanlar için birbirinden değerli paylaşımlar ile çok daha fazlası kendine yer bulmuştur.

Son zamanların popüler oyunu, Resimli Kelime Nekibu cevapları, forumhatti.com sitesinde sizleri bekliyor. Sitedeki LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sayfasında, oyuna binaen tüm cevapları tek tek görebileceksiniz.

Resim

Resimli kelime bulmaca oyununda bize dört adet resim gösteriliyor. Ve bu dört resim arasında bir bağlantı kurarak, ceap vermemiz isteniyor. Bu eğlenceli zeka oyununa dair cevaplar sitenin LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! konusunda bulunabilecektir.

Doya doya eğlenmek, sağlık, din, eğitim gibi konularda bilinçlenmek, popüler cep telefonu uygulamalarını incelemek isteyenler Forumhatti.com sitesini ziyaret edebilir.