Trabzondayim.com | Trabzon Gezi Rehberi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye
Mesajlar: 1565
Kayıt: 21 Tem 2008 [ 20:14 ]

Trabzondayim.com | Trabzon Gezi Rehberi

Mesaj gönderen nullsix »

Web Site adı : Trabzondayim.com

Site ile ilgili Başlık, Sitenin Faaliyet Alanı, Konusu : Trabzondayim.com | Trabzon Gezi Rehberi

Sitenin Yayın hayatına başlamış olduğu ay ve yıl : Ağustos 2014

Siteye binaen tanıtım mesajı : Trabzon'u yakından tanımak isteyenler, Trabzondayim.com isimli internet adresine giriş yapabilir. Site içerisinde başta Trabzon'un gezilecek yerleri olmak üzere, Trabzon ili hakkında birbirinden değerli paylaşımlar kendine yer bulmuştur. Trabzon'u ziyaret etmeyi planlıyorsanız öncelikle bu siteye bağlanarak Trabzon hakkında bilgi toplamanızı tavsiye ediyoruz

Sitede yer alan LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sayfasında Uzungöl, Zigana Dağı, Sumela Manastırı, Peristera Manastırı, Trabzon EYOF Hatıra Parkı, Trabzon Sera Gölü, Kaymaklı Manastırı, Çalköy Mağarası, Trabzon Atatürk Köşkü, Trabzon Ayasofya Müzesi, Trabzon Gülbahar Hatun Camii ve daha pek çok sayıda değerli yer hakkında tanıtımlar görebileceksiniz. Trabzon'a uğrayanların mutlaka ziyaret etmesi gereken birçok nokta, bu sitede detaylı bir şekilde tanıtılmaktadır.

Trabzondayim.com adı altında yayın hayatını sürdüren LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitesinde; Trabzon kültürüne ait bilgiler, Trabzon'un tarihi eserleri, Trabzon yaylalarından görüntüler, Trabzon restoran ve otelleri sizleri bekliyor. Sitede aynı zamanda Trabzon seyahat acentelerine binaen tek tek telefon bilgileri de paylaşılmıştır.

Trabzon'u merak eden, Trabzon'a ziyaret planlayan ve Trabzon sevdalısı olan herkesi LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitesine davet ediyoruz.

Trabzon Şehri tanıtım Filmi: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!Cevapla