Yurt dışında Dil Eğitimi - Loststreet.org

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye
Mesajlar: 1565
Kayıt: 21 Tem 2008 [ 20:14 ]

Yurt dışında Dil Eğitimi - Loststreet.org

Mesaj gönderen nullsix »

Site adı : Loststreet.org

Resim

Site başlığı : Yurt dışında Dil Eğitimi - Loststreet.org

Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih : Şubat 2014

E-Mail adresi : info @ loststreet.org

Telefon Numarası : 0850 611 02 05

Site ile alakalı Tanıtım mesajı : Yurt dışında dil eğitimi almayı planlıyorsanız tam olarak doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız. Loststreet.org sitesine girenler, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! hizmetleri hakkında bilgi toplayabilecektir.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, yurt dışında üniversite okuma imkanı, İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca ve İspanyolca başta olmak üzere pek çok dili kendi ülkesinde en iyi şekilde öğrenme fırsatı Lost Street tarafından öğrencilere sunulmaktadır.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, ielts ve benzeri yabancı dil sınavlarına hazırlanmakta olanlar, yine Lost Street yurt dışı dil eğitim hizmetlerinden yararlanabilir.

Sitenin Kampanyalar menüsünün altında çok sayıda cazip yurt dışı eğitim kampanyası listelenmiştir. Bu kampanyalardan kendinize uygun olanı seçerek, avantajlı fiyatlarla siz de yurt dışı eğitimi alabilirsiniz.

Pasaport ve vize işlemleri hakkında bilgi almak, eğitim ile ilgili aklınıza takılan tüm suallere cevap alabilmek için loststreet.org sitesini inceleyebilir ya da 0850 611 02 05 telefon numarası üzerinden yetkili kişilerle irtibat sağlayabilirsiniz.Cevapla