Pazarlama satış eğitimi - Platformakademi.com

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Pazarlama satış eğitimi - Platformakademi.com

Mesaj gönderen nullsix »

Site adı : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Site başlığı : Pazarlama satış eğitimi - Platformakademi.com

Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih : 2010 senesinin Ocak ayı

Site ile alakalı Tanıtım mesajı : Türkiye'nin eğitim platformu Platformakademi.com isimli internet adresine hoşgeldiniz. Platform Akademi vasıtasıyla birbirinden kıymetli eğitim programlarına katılabilirsiniz.

Platform Akademi tarafından verilen bazı eğitimler aşağıdaki gibidir:

+ Dış Ticaret Eğitimleri
+ İnsan Kaynakları Eğitimi
+ Yönetim Eğitimleri
+ Pazarlama ve Satış Eğitimleri
+ Finans Eğitimleri
+ Temel seviyede ve İleri Düzeyde MS EXCEL Eğitimi

Platform Akademi'den alacağınız eğitimler sonucunda, tarafınız MEB onaylı sertifika da verilecektir.

Bugünkü mesajımda siz değerli forum üyelerine, platformakademi.com LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ve sosyal güvenlik eğitimi hakkında bilgiler vereceğim.

İlk olarak Pazarlama satış eğitimi ile başlayalım. Satış becerilerinizi arttırmak istiyorsanız, bu eğitimler size büyük katkı sağlayacaktır. Pazarlama satış eğitimi alanlar, aşağıdaki alanlar üzerine bilgi sahibi olabilir:

Pazarlamaya Giriş
Marka Oluşturma Stratejileri
Satış Yönetiminde Müşteri İlişkileri
Etkin Satış Stratejileri
Satışta Etkin İletişim ve Teknikleri
Satış Psikolojisi ve İkna Etme Yöntemleri
Satış Kapama

Tüm bu dersler, Pazarlama satış eğitim programına katılan öğrencilere verilmektedir.

Şimdi de LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ile ilgili bilgi vermek istiyorum.

İşçi çalıştıran işyerlerinde dikkat edilmesi gerekenler, personel sözleşmeleri hakkında bilgiler, iş hukuku uygulamaları, işverenlerin sigortalılığı, ücret bordrosu uygulamaları ve benzeri konulara binaen eğitimleri almak için sosyal güvenlik eğitimi programına katılmanız gerekmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı Sosyal güvenlik eğitimleri dahil olmak üzere Platform Akademi tarafından verilen tüm eğitimler ile alakalı merak ettikleriniz olur ise, platformakademi.com isimli internet adresine bağlanarak, buradan firma ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Adres: Büyükdere Caddesi Altınova İş Merkezi No: 54/9 Mecidiyeköy Şişli İstanbul
Telefon: 0212 275 67 50 - 0850 302 37 55