Benten Oyunları Sitesi - Bentenoyunu.com.tr

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Benten Oyunları Sitesi - Bentenoyunu.com.tr

Mesaj gönderen nullsix »

Web Site İsmi : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Site Başlığı : Benten Oyunları Sitesi - Bentenoyunu.com.tr

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2012

Site Tanıtımı : Benten meraklılarına müjdemiz var. Bentenoyunu.com.tr adı altında yayın hayatını sürdüren internet sitesi aracılığı ile, tüm benten oyunlarını keyifle oynama fırsatı bulabileceksiniz.

Sitede yer alan bazı benten oyunlarının isimleri şu şekilde sıralanabilir: Basket Adam Ben 10, Ben 10 Bitki saldırısı, Ben 10 blok patlatma, ben10 boyama, Ben10 deniz canavarı, Ben 10 hava aracı, Ben 10 nesne bulma, Ben10 Karting. Tüm LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sitede sizleri beklemektedir.

Resim

Benim site ziyaretçilerine özellikle önerebileceğim benten oyunu, Ben 10 deniz canavarı adlı oyundur. Bu oyunda benten, rehineleri kurtarmak adına çok zorlu bir görevi yapmak zorunda. Görev, denizin dibine dalmak ve rehinelerin içerisinde bulunduğu tekneyi takip edip yakalamak olacaktır. Zor fakat bir o kadar eğlenceli olan bu oyunu tüm benten hayranları mutlaka oynamalıdır.

Resim

Bentenoyunu.com.tr sitesinde benten mania oyunları ve benten puzzle oyunları da kendine yer bulmuştur. En yeni benten oyunları, bu adreste sizler için bir araya getiriliyor.

Resim

Arzu eden ziyaretçiler, sisteme kolayca kayıt yaptırarak, adlarını En iyi oyuncular listesine yazdırma şansı elde edebilir. Benten oyunlarında alacağınız yüksek puanlar doğrultusunda, siz de en iyi oyunculardan biri olabilirsiniz.

Resim

Site içerisinde benten oyunları dışında beceri oyunları, avatar oyunları, çizgi film oyunları, mario oyunları, sue oyunları ve zombi oyunları gibi oyun türleri de bulunabilecektir.