Konut projeleri ve Emlak haberleri - 3DKonut.com

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
nullsix
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Konut projeleri ve Emlak haberleri - 3DKonut.com

Mesaj gönderen nullsix »

Web Site İsmi : 3dkonut.com

Web Sitenin Konusu - Alanı - Başlığı : Konut projeleri ve Emlak haberleri - 3DKonut.com

Web Sitenin Kayıt Edildiği Ay ve Yıl : Aralık 2012

Site ile alakalı Açıklama ve tanıtım mesajı : 3DKonut.com adı altında yayın hayatını sürdüren internet sitesi, ziyaretçilerine en güncel emlak haberlerini ve konut projelerini sunmaktadır.

Ev ya da ofis satın almayı planlıyorsanız, 3dkonut.com sitesine uğramadan kararınızı vermeyiniz. Sitede çok sayıda kıymetli inşaat firması tarafından hazırlanan LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! tanıtılmaktadır. Bu konut projeleri arasından, size en uygun olanını seçerek karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

En güncel LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi, 3DKonut.com sitesi vasıtasıyla takip edilebilecektir. Sitede kentsel dönüşüm haberleri, gyo haberleri, toki - kiptaş haberleri ve şirket haberleri de kendine yer bulmuştur.

En yeni inşaat projelerini görmek isteyen, cazip kampanyalardan yararlanmayı arzu edenler sitedeki LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! bölümüne gözatabilir. Projeleri erkenden öğrenerek, çok daha avantajlı fiyatlarla ev ya da ofis sahibi olabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
duarte
Acemi Üye
Acemi Üye

Re: Konut projeleri ve Emlak haberleri - 3DKonut.com

Mesaj gönderen duarte »

Spine tower. Arkadaşlar Spine Tower hakkında bazı yorumlar herkes okumuş, duymuştur. Doğru kabul eden olmuştur. Olmyanda olmuştur. Ama ben okudum ve araştırdım. Basın açıklamalarını falan. İstanbul un en büyük projelerinden biri olan spine tower tam bir gökdelen. depreme dayanıklığı, yalıtım özelliği, lüks mimarisi, merkezi konumu her şeyi ile mükemmel bir proje. detalı bakmanız fikir sahibi olmanız için de link paylaşmak istiyorum sizlerle. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Katlarda bulunan açılabilir kanatlar sayesinde sürekli taze hava sağlanması, binanın temeli dışında biriken yağmur sularının pompalar vasıtasıyla depolara alınması ve tekrar kullanılması, seçilmiş özel malzemeler kullanılarak sağlanan aydınlatma tasarrufu, yeşil alanlarda az sulama gerektiren bitkilerin kullanılması gibi özellikleriyle Maslak Spine Kule LEED GOLD sertifikası almaya hak kazanmıştır.