Yerli Üretim Baskılı Poşet

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Felek
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Felek »

Resim

Neden baskılı poşet kullanmalıyım?
Piyasadan kilogram ile almış olduğunuz hazır baskısız poşetler yerine kendi firmanızın size özel tasarımlı baskılı poşetini yaptırdığınızda hem ufak bir maliyete reklamınızı yapmış olacaksınız hem de yeni müşteriler kazanmış olacaksınız.

İşletmeme katkısı olur mu?
Reklamının iyisi kötüsü olmaz; İşletmenize katkısı mutlaka olacaktır…
Yaptırdığınız baskılı poşeti işletmenizden alışveriş yapan müşterilerinize ürününüz ile birlikte vereceksiniz ve müşteriniz bu poşeti varacağı yere gidene kadar yanında taşıyacak, böylece işletmeniz hem satış yapmış olacak hem de açık hava reklam.

Sipariş Süreci nedir ?
Öncelikle sizlerden kaç kilogram baskılı poşet istediğinizi öğreniyoruz sonra işletmenizin logosunu alıyoruz ve işletmenize uygun beyaz veya siyah renkte baskılı poşet örneği hazırlıyoruz daha sonra bu hazırladığımız baskılı poşet örneğini tarafınıza mail yolu ile gönderiyoruz; onay alıyoruz.
Onay aldıktan sonra dilerseniz kapıda ödeme sistemimiz ile veya havale ile ödeme yaparak poşetlerinizi tarafınıza ulaştırıyoruz.

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Müşterilerimiz bizi Google'da nasıl buluyor?
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

baskiliposetim.com