Hosting ve Sunucu Dünyası

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Felek
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Felek »

Türkiye'de hosting ve server dünyasının genç firmaları arasında yer alan Performans Hosting (performans.net), sektörüne yepyeni bir soluk getirdi. %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen Performans Hosting, müşterilerin sadece sunucu kısmında değil yazılım kısmında da problemleri gidermeye çalışan teknik destek ekibi ile hedeflemiş olduğu müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyor.
2012 yılının Şubat ayında, yıllardır hosting sektöründe edinmiş olduğu tecrübeleri FG Bilişim Teknoloji Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri kurumsal kimliği altında hizmet vermeye başlayan Performans Hosting 'i diğer firmalardan ayıran en büyük 2 özelliği, müşterilerine sunduğu teknik destek ve performans deneyimi. İnterneti herkes için kullanışlı hale getirmek için tecrübeli teknik destek ekibine sahip olan Performans Hosting, verdiği tüm hizmetleri de 7/24 izlemekte ve teknik destek hizmeti vermektedir.
Özgün Hosting ve Server Paneli
%100 müşteri ve performans deneyimi hedefleyen Performans Hosting 'in geniş bir hizmet yelpazesi bulunmakta. Müşterilerin sunucu ve hosting yönetimini daha kolay hale getirmek için Performans Hosting 'e ait olan bir kontrol panel hizmeti bulunuyor. Böylelikle Directadmin gibi İngilizce panelleri kullanma zorluğu ortadan kalkıyor.
Aşağıdaki görsel LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Hosting (performans.net) ‘in domain yönetim panelinin bir örneği… Domainlerinizle ilgili yönetim ve kontrol işlemlerini bu panelden kolayca yapabilirsiniz.

Resim

Aşağıdaki panel, Performans Hosting ‘in web hosting yönetim paneline bir örnek… Hostinginizle ilgili ftp, mail, veritabanı, subdomain, yönlendirme, yedekleme, dosya yönetimi, ana kontrol paneline erişim, webmaile erişim gibi işlemlerinizi tek bir yönetim panelinden kolayca yapabilirsiniz.
Ayrıca hostinginizin disk, trafik, e-mail kullanımı gibi istatistiklerinizi de görebilirsiniz.

Resim

Örnek bir sunucu yönetim ve kontrol paneli… Sunucunuzu tek bir tuşla başlatabilir, kapatabilir, yeniden başlatabilir, resetleyebilir veya tamamen kapatabilirsiniz. Bu imkanların yanında sunucunuzun depolama, ram, işlemci (cpu) kullanımı ve uptime istatistiklerini görebilirsiniz.

Resim

Hosting ve sunucu dünyasının yer sağlayıcı hizmeti vermekten daha fazlası olduğunu tüm müşterilerine hissettiren Performans Hosting ‘in verdiği hizmetler;
-Domain tescil ve transfer,
-Paylaşımlı web hosting,
-Reseller (bayi) hosting,
-Dedicated (kiralık) sunucu,
-VDS ve VPS sunucular,
-Bulut sunucular,
-Mail sunucuları,
-TV ve radyo hosting,
-Sunucu barındırma,
-Sunucu ve hosting yönetimi için özel kontrol paneller (Directadmin, cPanel, Plesk Panel)
-SSL sertifika çözümleri olarak sıralayabiliriz.
Performans Blog Hizmeti
Performans Hosting ‘in müşteri odaklı hizmetini geliştirmek amacıyla açılan “Performans Blog” ile müşteriler karşılaştıkları birçok problemin çözümünü yazılı olarak bulabiliyor. Performans Blog ‘da, müşterilerin karşılaşabileceği problemleri ve bu problemlerin çözümlerini tecrübeli teknik destek ekiplerince hazırlanan makalelerle zenginleştiren Performans Hosting, böylelikle müşterilerine hosting, server, cPanel, Plesk Panel, Directadmin, domainler, mail problemleri gibi alanlarda harika bir kaynak sunmuş oluyor.

Site: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

performans.net