Sosyal Medya Ajansı

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Felek
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Mesajlar: 255
Kayıt: 20 Oca 2015 [ 17:55 ]

Sosyal Medya Ajansı

Mesaj gönderen Felek »

Resim

Sosyal Medya Ajansı

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! markaların dünyasında var olmaya başladığı zamanlarda ajansların verdiği bir yan hizmet iken daha sonra pazarlamanın bir alt kolu olarak ayrışmaya başladı. Zamanla markaların içerikleri hızlı tüketme isteği üzerine strateji dahilinde oluşturulan feed’ler, yarışmalar fabrikasyon içerikler ve sadece bir “Günaydın” görselinden ibaret olmaya başlarken tekrar bir çok farklı alandaki ajans kendi bünyesinde bir sosyal medyacı bulundurmaya başladı. Ya da markalar in-house çözme kararı aldı.

Peki, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! olmak bu kadar kolay mı?

WR Istanbul olarak sosyal medya yönetiminin tüm dinamiklerini kullanıyor tam bir sosyal medya hizmeti sunuyoruz. Markanın ihtiyacına göre monitoring (takip), seeding yapıyor, içerik üretiyor, tasarım yapıyoruz. Yine maarkanın ihtiyacına göre gerek ayrı uzun vadeli sosyal medya stratejileri sunuyor gerekse mevcut stratejilerine sosyal medyayı entegre ediyoruz. Bunları yaparken en önemlisi sosyal medyanın pazarlamanın bir dalı olduğunu unutmuyoruz.

Sektörün ilklerinden oluşan ekibimiz ile WR Istanbul, tam bir sosyal medya ajansı olmanın yanı sıra sosyal medyanın gücüne güvenen markalar ile çalışmayı kendine misyon edinmiştir.

Site: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

wristanbul.com



Cevapla