Çocuğunuz Masallarla Büyüsün

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Felek
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
Mesajlar: 255
Kayıt: 20 Oca 2015 [ 17:55 ]

Çocuğunuz Masallarla Büyüsün

Mesaj gönderen Felek »

Resim

Çocuğunuz Masallarla Büyüsün

Hangimiz büyüklerimizin anlattığı LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!ları dinleyerek büyümedik,masallarla uyumadık ki.Günümüzde birçok anne-baba yoğun olarak çalıştıkları için ya da farklı sebeplerle çocuklarına masal okumaya,anlatmaya zaman ayıramıyor.Siz de bebeğinizin,çocuğunuzun masallar dinleyerek uyumasını,büyümesini istiyor ama ona masal okumaya zaman ayıramadığınız için üzülüyorsanız masalcisite.com sayesinde artık üzülmenize gerek kalmayacak. Çocuklarınıza sizin yerinize biz masal okuyalım, anlatalım ve onu masallarla büyütmenize yardımcı olalım. Tüm bu aşağıdaki alt başlıkları sitemizde bulabilirsiniz.

Sesli Masallar

Masallar yalnızca eğlendirici ve dinlendirici olmanın ötesinde nesilden nesle aktarılan ve çocukları hayata hazırlayan hikâyeler olma özelliğini de taşıyor. Sitemizde Türk ve dünya masallarının en güzel, eğitici ve öğretici olanlarını çocuklarınız için özenle derledik ve seslendirdik.

İngilizce Masallar

İngilizce masallar sayesinde ister siz ister çocuğunuz hem LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!yip hoşça vakit geçirirken hem de İngilizce öğrenebilirsiniz.

Yazılı Masallar

Yazılı masalları da unutmadık elbette. Sitemizde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!ı yazılı halde bulabilir ve bu harika masalları çocuğunuza kendiniz okumanın, onunla birlikte verimli zaman geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Masallarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Flash Masallar

Flash masallar ise çocuklar için sade ama hoş bir görsellikte masalları hem dinleyip hem izleme keyfini bir arada sunuyor. Dünya masallarının flash versiyonlarını tüm çocuklar zevkle izliyor. Video masallar da hem cep telefonunda, hem masa üstü bilgisayarda hem de tabletlerde izlenebiliyor. Bu sayede nerede olursanız olun çocuğunuz asla sıkılmayacak.

Çizgi Filmler

Bebek ve çocukların sevgilisi çizgi filmleri de unutmadık elbette. Eğitici ve öğretici içerikleriyle çocuklarınızın çizgi film izlerken aynı zamanda yeni bilgiler edinmesi için en güzel çizgi filmleri masalcisite. com’da topladık. Çocukların sevgilisi Peepe, Örümcek Adam, Ninja Kaplumbağalar; kısacası en güzel çizgi filmler sitemizde minikleri bekliyor. Sevilen çizgi filmleri izlemenin yolu.

Ninniler

Ve son olarak bebekliğin olmazsa olmazı ninniler. Evet, bebeklerinizin mışıl mışıl uyumasını sağlayacak en güzel ninnileri de sitemizde bulabilirsiniz. Böylece bebeğinizin kolay ve rahat uyumasının tadını çıkarabilirsiniz.

Site: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

masalcisite.comCevapla