Online Hızlı Eğitim

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
Felek
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Online Hızlı Eğitim

Mesaj gönderen Felek »

Resim

Online Hızlı Eğitim

Hızlı Eğitim nedir?
25 yılı aşkın deneyimimizle, uzmanlarımızca hazırlanan eğitimler sunan dijital (online) bir eğitim platformuyuz. İş hayatı profesyonellerini ve iş hayatına hazırlananları hedefliyoruz. Infinity Teknoloji olarak hali hazırda 300'den fazla kurumsal müşterimize sunduğumuz e-eğitimleri, Hızlı Eğitim üzerinden kişisel kullanımınıza sunuyoruz. İçerikler çeviri değildir, tamamen yerel, ülkemize özgü iş bilgisi ve çalışma kültürü göz önüne alınarak hazırlanmıştır.
Her ay 5 yeni, 10 yenilenen, 15'e yakın eğitimi sizlerle buluşturuyoruz...

Neden Hızlı Eğitim?
Çünkü bilgiyi özet olarak size sunuyoruz. Bilgiye erişmek için onlarca kitap, makale, video izlemeniz gerekiyor. Oysa bunları tarayıp sizin için derleyen, bunları özetleyip sunan bir merkez var, o da Hızlı Eğitim. Belirli konularda artık onlarca eğitici kitap okumanıza gerek yok, zaman tasarrufu yapın. Bu zamanı da hayal gücünüzü geliştirecek romanlar okumak için kullanın. İnanın sizin için çok daha yararlı olacaktır. Gelin bilginin özünü sunan Hızlı Eğitimlerle gelişime hemen adım atın.

Kursta öğrenmek yerine neden Hızlı Eğitim?
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! (e-öğrenme), tartışmasız günümüzün en önemli eğilimlerinden birisi. Kurslarda harcanan zaman kaybı ve ücretler göz önüne alındığında çok daha ekonomiktir. Ancak bazı başlıklarda kurslara direkt bir alternatif değil, oradaki bilgileri destekleyen bir unsur olarak görülmelidir. Örneğin bazı konu başlıklarını kurslarda öğrenmeye günümüzde gerek kalmamıştır.
Özellikle iş hayatında zaman çok daha önemlidir. Bu nedenle Hızlı Eğitim sayesinde almak istediğiniz eğitimleri evde, yolda, iş yerinde kısacası dilediğiniz her yerde izleyebilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Dilerseniz anlamadığınız veya anımsamak istediğiniz konulara kolayca dönebilirsiniz. Eğitimler içerisinde yer alan sorularla bilgilerinizi ve öğrendiklerinizi test edebilirsiniz.

Telefon: (212) 483 71 80

Site: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

hizliegitim.com