Akademi Haber

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
parisor
Acemi Üye
Acemi Üye

Akademi Haber

Mesaj gönderen parisor »

Site Adı: Akademi Haber
Site Adresi: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Akademi Haber, lisansüstü eğitim, doktora, akademik kariyer ve akademisyenlik mesleklerine ilgi duyan ve bu mesleğin içinde bulunanlara yönelik olarak hizmet veren bir haber sitesidir. Ülkemizde faaliyet gösteren Yüksek Öğretim Kurumları, Üniversiteler, Fakülteler ve Enstitülere güncel haberleri, gelişmeleri ve duyurular sitenin ana temasını oluşturmaktadır. Bunun yanında sağlık ve genelLİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! haberlerine de yer verilmektedir.

Akademi Haber’de yüksek öğretim kurumlarına ilişkin akademik faaliyetler,LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, panel ve sempozyum gibi etkinliklere ait güncel duyuru ve haberlere de erişebilirsiniz. Ayrıca siteden yüksek öğretim kurumlarına yönelik sınavlar, sınav duyuruları yanında, güncel araştırma görevlisi, okutman, öğretim görevlisi ve öğretim üyesi ilanlarını da takip edebilirsiniz.

Site ile birlikte hizmet veren Akademi Forum sayfası üzerinden akademik dünya ve akademik sorunlara ilişkin paylaşımda bulunabilir, tartışmalara katılabilir ve kafanıza takılan meselelerle ilgili sorular sorabilirsiniz.