Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika Programı

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
is_for_you
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika Programı

Mesaj gönderen is_for_you »

HIZLI OKUMA EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI
Hızlı okuma eğitmenliği sertifika programı, üniversite onaylı bir uzaktan eğitim programıdır. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak internete bağlı her türlü cihazdan (bilgisayar, cep telefonu, tablet vs.) bu eğitimi tamamlayarak üniversite onaylı sertifikaya sahip olabilirsiniz.
Hayatın her alanında olduğu gibi okuma hızınızı bazı çalışmalar ve egzersizlerle geliştirmeniz mümkündür. Herkes mevcut okuma hızından daha hızlı okuyarak, zamandan kazanabilir. Bu eğitimde hem kendi okuma hızınızı nasıl arttıracağınızı hem de nasıl hızlı okuma eğitmenliği yapabileceğinizi öğrenebileceksiniz.

HIZLI OKUMA EĞİTMENLİK PROGRAMINDAN BAZI BAŞLIKLAR
Hızlı Okuma Nedir?
Mevcut Okuma Hızının Değerlendirilmesi
Okuma, Göz ve Beyin İlişkisi
Hızlı Okuma Teknikleri
Okuma ve Anlama İçin
Algı Sistemleri
Anlayarak Hızlı Okumanın Basamakları
Okuma Teknikleri
KİMLER KATILMALI
Tüm branştan öğretmenler, yeni mezun öğretmenler, eğitim sektöründe çalışmak isteyenler, hızlı okuma eğitmenliği yapmak isteyenler, okuma hızını arttırmak isteyen herkes katılabilir.

SERTİFİKASYON SÜRECİ:
Zamandan, mekandan bağımsız uzaktan eğitim sistemi ile eğitim ve uygulama videolarının izlenmesi.
Hızlı okuma eğitim destek çalışma kitaplarının okunması.
Hızlı okuma bilgisayar programı üzerinden 21 günlük sürecin düzenli olarak uygulanması.
Ayda bir gün düzenlenen online canlı derslere katılma olanağı (zorunlu değildir).

Tüm bu süreçlerin ardından üniversite onaylı ve uluslararası geçerli sertifika sahibi olabilir ve LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yapabilirsiniz. Örgün eğitimlere katılacak zamanı olmayan ya da örgün eğitimleri çok pahalı bulanlar için büyük bir avantaj. Daha detaylı bilgi için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! web adresini ziyaret edebilirsiniz.