Hasboy Ltd.Şti.

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
hasboy
Acemi Üye
Acemi Üye

Hasboy Ltd.Şti.

Mesaj gönderen hasboy »

Resim
Hasboy Limited Şirketi, özellikle plastik üretim makinaları, plastik ürün üretim şekil ve incelikleri konusunda 1962 senesinden bu yana, babadan oğula bir oluşumun devamıdır. Kuzey Londra Üniversitesi, Plastik Üretim Mühendisliği bölümünden 1992 senesinde mezun olan firma sahibimiz Muharrem MANAV aynı zamanda grup şirketi olan Hastek firmasının da kurucu ortağı olup, Hasboy'da genellikle plastik üretim danışmanlığı ve ilginç ürünlerin plastik üretim önerileri konularında sektöre 13 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Hasboy Limited Şirketi, ikinci ana faaliyet konusu olarak, 2005 yılı itibarı ile özellikle dijital medya, IPTV, Web ve otomasyon projeleri konularında yazılım sektörüne yatırımlar yapmıştır. 2010 yılından bu yana çeşitli ilginç web site yatırımlarının yanı sıra, birçok e-ticaret ve otomasyon yazılımları uygulamaları olmuştur. Hasboy firması faaliyet alanları konusunda herkesin fikrini almaya, danışmanlık yapmaya ve teklif edilen ilginç projelerde yatırım ortaklığı yapmayı ilke edinmiş bir firmadır.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Vizyonumuz
Algılama ve empati kurma yeteneğimiz ile plastik üretim sektörünün yanı sıra yazılım ve dijital medya sektörüne yeni bir anlayış ve yeni bir bakış açısı getirmek.

Yeniliklere öncülük etmenin detaylarda gizli olduğunun bilinci ile plastik, yazılım ve medya sektörlerinde farklı konuma sahip olmak.

Misyonumuz
Profesyonel ve yenilikçi bir anlayış ile yüksek kalitede hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak.