Estetisyenlik Kursu İzmir - Sevgiakademi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
dean534
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Estetisyenlik Kursu İzmir - Sevgiakademi

Mesaj gönderen dean534 »

Resim

SEVGİ AKADEMİ

Özel Sevgi Sürekli Eğitim Merkezi adıyla 2011 yılında kurulan akademimiz güzellik ve masaj
sektörleri için nitelikli iş gücü oluşturmak ve kalifiye eleman yetiştirmek için kurulmuştur.

- LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana başka hiçbir ticari faaliyet yürütmeksizin tek bir şeye
odaklanmış durumdayız o da kuruluş amacımız olan “Sadece Eğitim” prensibimizdir.
Bu prensibimiz sayesinde bir yılda en az 200 öğrenicimizi akademimizden başarıyla mezun vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Sevgi Akademi, AB ile ortak yürütülen Mesleki Eğitim ve Öğretim Sisteminin
Güçlendirilmesi Projesi (MEGEP) kapsamında, TC. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak verdiği
kursların yanında özel eğitim programlarıyla da birçok sektöre uzman elemanlar yetiştiriyor.

Akademimizden başarıyla mezun olan tüm öğrencilerimizi işe yerleştirme garantisi
verdiğimiz gibi yıllardır kendi işini açma hayali kuran mezunlarımız için de
danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz.

Sevgi Akademi olarak kurumsal anlamdaki başarımızın ve mezun öğrencilerimizin iş
hayatlarında gösterdikleri başarının en önemli sebeplerinden birisi de, uygulamalı ve teorik e
ğitimleri veren öğreticilerimizin Ege Üniversitesinden mezun olmalarıdır.
Eğitimlerimizi geliştirmek ve daha iyi eğitim verebilmek adına teorik
eğitimlerimizin içeriği için Ege Üniversitesi Yrd.Doç.Dr. Ercan HASLOFÇA, Uygulamalı
eğitimler konusunda Ege Üniversitesi Öğretim Görevlisi Kaya GÜCÜ, Manuel Terapiler
Uzmanı Osteopat Katia TODOROVA'dan destek almaktayız. Akademik unvana sahip öğretim
görevlileri ile iş birliği içerisinde olmamızla birlikte bizi diğer kurumlardan farklı
kılan en önemli ayrıntı eğitime verdiğimiz önem ve sadece bu alana odaklanmış olmamızdır.

Güzel İzmir’in kalbinde, metroya sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde olan eğitim merkezimize
ulaşırken trafikte yolculuk stresi yaşamayacak ve eğitimlerinize pozitif başlamanın tadına varacaksınız.

Niyetiniz ciddi, amacınız başarı ise Sevgi Akademiye bekleriz.
Resim

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı'na Bağlıdır.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Adresinden Sorulayabilirsiniz.
(Açılan pencereden sırasıyla "özel kurumlar-izmir-konak"
seçeneklerini seçtikten sonra çıkan listeden kontrol edebilirsiniz.)

Ozetle 4 aylık profesyonel bir eğitim surecinden sonra meb onaylı sertifika
veriyoruz ve öğrencilerimize iş bularak çalışmalarını sağlıyoruz.

Site Link : LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!