Miahera Tasarım Takı ve Aksesuarları

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
photoman
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Miahera Tasarım Takı ve Aksesuarları

Mesaj gönderen photoman »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Tanrıçaların doğduğu topraklara gittik ve günümüz tanrıçaları için ışıltılar topladık.
Hera mitolojideki ana tanrıça. Zeus’ un kadim eşi. Evlilik ve aşk kraliçesi. Kutsal yuvanın koruyucusu.
Tutkulu, güçlü, âşık bir tanrıça o. Bir anne. Her kadının ruhunda ondan bir parça var.
Sadece ismimizi koyarken değil, attığımız her adımda bize yol gösterdi.
Gündelik yaşamın satır aralarına ışıl ışıl detaylar koyabilmeniz için özenle seçtik hepsini. Tasarımcılarımızın yaratım sancılarına ortak olduk, üretim sürecine şahitlik ettik. Yüzünüzde gülümseme yaratan, kendinizi özel hissedeceğiniz detayları tasarımlarımıza taşıdık.Kimsede olmayan sizde olsun istedik. Bu yüzden LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!larımızda her ürünümüz tek ve biricik. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! ve küpelerimizle boynunuzda güneş dans etsin, kulaklarınıza rüzgâr fısıldasın, parmaklarınızdan nehirler çağlasın, bileklerinize yıldızlar iliştirin…
Lüks; hak ettiğini düşünenlere yakışır.
Bu lüksü en ince ayrıntısına kadar görebilmeniz için size ürünlerimizi 360° döndürerek izleme imkânı sunuyoruz. Işığın gümüş ve kristal üzerindeki dansını bütün görkemiyle seyredebilmeniz için objektifin ardından Bülent Çalımlıoğlu ile birlikte baktık. Ancak güzelliğinizin sönük bırakabileceği bu pırıltıdan gözlerinizi alamayacaksınız.

Web site :LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!