UZMANINDAN SEO BLOGU

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
serkanyildiz09
Acemi Üye
Acemi Üye

UZMANINDAN SEO BLOGU

Mesaj gönderen serkanyildiz09 »

Resim

Merhabalar,

Ben Atalay SIDAR. Webtures & SEO Hocası firmasında LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! olarak görev yapıyorum. Bildiğiniz gibi firma olarak sektörde lider konumda bulunuyoruz ve Seo Hocası resmi web sitesi üzerinden bir çok arkadaşa SEO öğretmeye çalışıyoruz.

Şirket içerisinde normal SEO çalışmaları dışında Uzmana Sorun bölümü altında bir çok soru yanıtlıyorum. Aynı zamanda şirketin resmi web sitesinde SEO üzerine yazmış olduğum blog yazılarını yayınlıyorum. SEO konusunda Türkiye de bilgi edinmek çok zor. Bizim kaynaklarımız dışında doğru düzgün anlatımı olan kaynak bulmak neredeyse imkansız gibi. Şirket dışında kalan zamanlarımda da kendi blog sitem olan LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! web adresinde Uzmanlık alanım olan SEO ile ilgili bir çok şeyi yazıyorum. SEO, Google Analytics, Adwords gibi konulara meraklı iseniz web sitemi takip etmenizi öneririm. Merak ettiğiniz şeyleri ilgili blog yazılarının altına yorum yazarak sorabilir, yazmamı istediğiniz herhangi bir konu için iletişim bölümünden benimle irtibata geçebilirsiniz.

Herkese keyifli ve başarılı SEO lar dilerim.