Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Kursu

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
photoman
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Kursu

Mesaj gönderen photoman »

[youtube][/youtube]

Sevgi Akademi bünyesinde LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!nı başarı ile tamamlamış tüm kursiyerlerimiz Milli Eğitim Bakanlığından onaylı estetisyenlik sertifikası almaya hak kazanmaktadır.

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi, İzmir’de Sevgi Akademi'ye başvurarak LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! sertifikası alabilir hayallerinize Sevgi Akademi farkıyla devam edebilirsiniz.

Sevgi Akademi bünyesindeki Estetisyenlik Eğitim Programımızın toplam süresi 5 aydır.

İş Garantili ve MEB Onaylı Eğitim Sistemi

Izmir'de Estetisyenlik Kursu denince Kalitenin adresi olan Sevgi Akademi olarak, kursiyerlerimize staj yapabilme imkanı tanıyor, kendilerini geliştirebilmelerine ortam hazırlıyoruz. Böylece deneyim kazanmalarını sağlayarak sektöre hızlı ve sağlam giriş yapmalarını sağlıyoruz.
Eğitim süremizin sonunda MEB onaylı Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Sertifikası almaya hak kazanan tüm öğrencilerimize LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! güvencesiyle, anlaşmalı olduğumuz tüm noktalarında iş bulma imkanı sağlıyoruz.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!