En sağlıklı elektronik sigaralar

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
IntelAtom
Aktif Üye
Aktif Üye

En sağlıklı elektronik sigaralar

Mesaj gönderen IntelAtom »

Site adı: En iyi elektronik sigaralar

Site adresi: Esigaradeposu.net

Resim

Dünya’da her yıl 4 milyon civarında insanın sigara içtiği için, sigara aracılığıyla hayatını kaybettiğini biliyor musunuz? Ve bu rakam her geçen gün ne yazık ki biraz daha katlanarak artmaktadır. İnsanlara sigaraya özenti, heves gibi faktörlerle başlarken sigarayı neden içiyorsun diye sorulduğunda üzerinde onlarca anlamsız mazeret bulabiliyorlar. İçince rahatlıyorum, içince dertlerimden uzaklaşıyorum, sıkıntılarım geçiyor, daha iyi düşünebiliyorum gibi. Sigaranın içerisinde onlarca polonyum, toluen yani tiner, hidrojen siyanür yani gaz odaları zehiri, nikotin gibi maddelerin yanı sıra 3000 i aşkın zehirli maddede bulunmaktadır.

Sigara kalp krizi, damar tıkanması, kanser (gırtlak kanseri, akciğer kanseri, böbrek kanseri, lösemi), ülser, kısırlık gibi onlarca zararlı hastalığa yol açıyor ne yazık ki ve insanlarımız bunlar bilmesine rağmen aman bana bir şey olmaz ya boşver gibi cümlelerle bu illete devam ediyor. Zararın neresinden dönerseniz kardır, sigarayı bıraktığınızda açılan ciğerlerinizle ve iyileşen hayatınızla bunu en iyi siz anlayacaksınız

Eğer amacınız dumansa ve bu dumanla mutlu oluyorum diyorsanız. Sigaranın yerine geçen en iyi şey LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!lardır bu elektronik sigara literatüründeki en iyi sigaraları esigaradeposu.net sitesinden bulabilirsiniz. Ayrıca bu sitede LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! markasının kalitesinide bulabilirsiniz