Kaliteli sesli chat sitesi

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
IntelAtom
Aktif Üye
Aktif Üye

Kaliteli sesli chat sitesi

Mesaj gönderen IntelAtom »

Resim

Hiç unutmam, 2000 yılının başlarında internet cafelere sohbet odalarında chat yapmak için giderdik. Birbirimize yeni arkadaşlar bulabilmek adına o cafeden bu cafeye mekik dokurduk. O yılların tadı hala aklımda, sohbet odalarında chat yapmanın, yeni dostlarla, yeni insanlarla tanışmanın tadı bir başkaydı. Son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte bu tarz chat odaları, sohbet sitelerine yönelik girişler oldukça azaldı açıkcası. Bunun nedeni bir nevi facebook, twitter gibi siteler. Ancak bu sitelerin hiçbirisinde o sohbet sitelerindeki sıcaklığın havasını kimse yakalayabilmiş değil, buna eminim

Geçenlerde internet üzerinde bu tarz sitelere yönelik arayış içerisindeyken, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! yapabileceğim, canım sıkıldığında oyun oynayabileceğim çok güzel bir sohbet sitesine denk geldim. Açıkcası eski günlerime döndüm diyebilirim. Sitenin ismi de aslında tarzı gibi sevecen yuregininsesi.com , yani yüreğinin sesini dinle ve burada öyle sohbetini et gibi samimi, içten bir site olmuş J . Ben tarayıcımın sık kullanılanlarına ekledim ve arada girip sesli sohbet , sesli chat uygulamasını kullanıyorum sizlere de kesinlikle tavsiye ederim