Hedef Özel Ders ile Hedef Odaklı Öğrenme

Webmasterlar, bu bölümümüzde web sitenizi tanıtabilir. Açıklamalarda bulunabilirsiniz.. Bu bölüm dışında Site Tanıtımı yasaktır..!
Kullanıcı avatarı
info0710
Aktif Üye
Aktif Üye

Hedef Özel Ders ile Hedef Odaklı Öğrenme

Mesaj gönderen info0710 »

Her birey farklı öğrenme özelliklerine sahiptir. Öğrencilerin hazır bulunuşluk hali, motivasyonu ve konsantrasyon durumları bir değildir.
Farklı kişilik özellikleri nedeniyle öğrenciler; farklı şekilde algılar, farklı yöntemlerle daha iyi öğrenir, özel çalışma ve öğrenme metotlarıyla bilgiyi daha hızlı içselleştirir.
Tüm bu farklılıklar ve kalabalık bir ders ortamı göz önüne alındığında, öğrencinin özel derse ihtiyaç duyması olağandır.
Özel ders süresince konu öğrencinin ihtiyaçlarına göre şekillenir. Öğrenci için en ideal öğretim yöntemi tespit edilerek bu doğrultuda ders verilir.
Özel ders boyunca öğrencinin eksik ve tam ihtiyacı olan konulara odaklanılır.
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Öğrencilere ve yetişkinlere verimli özel ders vermek için çalışır.
Ders yeri olarak, evinizde, eğitim merkezlerimizde özel ders vermekteyiz.
Yıllarla gelen tecrübemizle, özel ders öğrencilerimize her seviyede ders veriyoruz.
Özel ders hizmet kategorilerimiz:
Okul Dersleri
Üniversite Dersleri
Yabancı Dil Dersleri
Bilgisayar Dersleri
Kişisel Gelişim Dersleri
Eğitim Koçluğu
Sınav Odaklı Dersler

Derslerin tekil veya bütün olarak, uyum içinde gitmesi için çalışıyoruz.
Amacımız; Kontrollü, hedefe yönelik özel derstir. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, Lise özel ders, Sınav Özel Ders,LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!, Yabancı dil ve Üniversite özel ders taleplerinizi için Hedef özel ders ile iletişime geçiniz.